Wiadomości

stat

Trensferowy zawrót głowy.

Dużo ciekawego dzieje się na rynku transeforwym koszykarek. Beata Predehl, z którą nie przedłużono kontraktu w Gdyni, znalazła zatrudnienie w Ślęzie Wrocław. Wszystko wskazuje na to, że w zespole Polpharmy VBW Clima Gdynia, nie zobaczymy też najmłodszej z sióstr Dydek. Marta po zaliczeniu w cuglach egzaminów maturalnych, jest po kolejnych testach w amerykańskiej szkole w Warszawie-Wilanowie. Jeśli je zaliczy, będzie mogła podjąć naukę w college'u za oceanem oraz grę w jednym z zespołów uniwersyteckich. Jeśli nie, to będzie grała w... Wiśle Kraków. Złożyła już nawet dokumenty na krakowską AWF. - Starsze siostry nawet mnie namawiają do przyjazdu do Gdyni, bo wiedzą, że nie zdecydowałabym się. W Gdyni nie miałabym szans na częste występy. O wyborze "Białej Gwiazdy" zadecydowała między innymi osoba trenera Remigiusza Kocia - wyjaśnia 19-latka.

Do Wisły nie ma zamiaru wracać Krystyna Szymańska-Lara (zrezygnowała też z gry w reprezentacji), która już pełną parą przygotowuje się do nowego sezonu. Otrzymała oferty zza granicy, głównie z Niemiec.

Śladami Predehl do Wrocławia udała się Emilia Lamparska, która przeszła z Zapoleksu Erbud AZS Toruń. Skrzydłowa podpisała ze Ślęzą czteroletni kontrakt. Natomiast do CCC Aquapark Polkowice na testy przyjechała rozgrywająca Spartaka Sutbotica, Jugosłowianka Rada Vidović.

Kryst.Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej czytane