Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice typuj ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Statystyki

Rozegrane spotkania: 2

ligowe: 2

pucharowe: 0

Sezon: 2021/22

Zwycięstwa: 0

Remisy: 0

Porażki: 2

Aktualna passa porażek: 2

Najwyższa porażka:

ASSECO ARKA Gdynia
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
(11.09.2021)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 Anwil Włocławek 4 4 0 320:270 8
3 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
4 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
5 Legia Warszawa 4 2 2 343:291 6
6 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
8 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
9 PGE Spójnia Stargard 4 2 2 318:330 6
10 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
11 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
12 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 1 3 309:324 5
14 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84:86 (19:22, 18:25, 22:17, 25:22)
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:58 (23:14, 11:10, 21:16, 22:18)
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 26.09.2021 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

53%

98 typowań

x

1%

2 typowania

2

46%

84 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Arek D 2 5 100%
2. PIOTR Radelski 2 5 100%
3. Wojteks 23 2 5 100%
4. Katarzyna Ziembicka 2 5 100%
5. Bartosz Borkowski 2 5 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »