Trójmiejska Liga Biznesu

Tomasz Łunkiewicz
31 marca 2004 (artykuł sprzed 20 lat)
Nie było niespodzianek w kolejnej serii spotkań ligi futsalu Trójmiejskiej Ligi Biznesu. Kolejkę dokończyli koszykarze.

Prowadzący w lidze futsalu Sprint pewnie pokonał Computeralnd. Lider tabeli w 40 sekundzie objął prowadzenie, a w trzeciej minucie było już 2:0. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Computerland strzelił dwie bramki, ale to było wszystko, na co pozwolił Sprint.

Wymęczone zwycięstwo nad Stena Line odniósł drugi w tabeli Dryvit. Spotkanie było bardzo ostre. Marynarze kończyli mecz z czterema żółtymi i jedną czerwoną kartką, chociaż popełnili mniej fauli od rywali. W bramkach o jedną więcej lepsi byli gracze Dryvitu, dzięki czemu utrzymali kontakt ze Sprintem.

Nie brakowało emocji w meczu Elektrociepłowni Wybrzeże z Gazetą Wyborczą/TLB. Dziennikarze do przerwy prowadzili 1:0. Po zmianie stron Elektrociepłownie doprowadziły do wyrównania, a następnie objęły prowadzenie. Dziennikarzy stać było na wyrównanie, ale na trzeci trafienie EW nie zdołali odpowiedzieć.

Znakomitą skutecznością popisał się Krzysztof Ciesielski z Elfeko, który w meczu z Wirtualną Polską aż siedmiokrotnie umieszczał piłkę w siatce rywali.

Elektrociepłownie - Gazeta Wyborcza/TLB 3:2 (0:1), Intel - Ideal Host 5:1 (2:1), Sprint - Compuuterland 7:2 (4:0), Stena Line - Dryvit 3:4 (0:2), Elfeko - Wirtualna Polska 10:6 (6:3).

13. Wirtualna Polska 19 1 29-193

W meczach kończących kolejkę gier ligi koszykówki PZU Życie pokonało ARSA 67:60 (16:15, 14:12, 22:14, 15:19), Marion Kosmetyki ograł Dziennik Bałtycki 67:50 (12:11, 17:13, 15:7, 23:19), a Atena rozgromiła C-MAP 95:29 (22:4, 21:8, 22:7, 30:10).