Udany rewanż

Michał Kulawiński
27 maja 2006 (artykuł sprzed 18 lat)
Podobnie jak w zeszłym tak i w tym roku, drugiego Hodura Cup, pomimo niesprzyjającej pogody w meczu rugby spotkały się drużyny przyjaciół Sopotu i trójmiejskich mediów.

Tym razem lepsi okazali się dziennikarze, rewanżując się za poprzednią porażkę (12:22). W niedzielę żurnaliści triumfowali 22:10 (22:0). Mecz rozpoczął się od szybkiego objęcia prowadzenia przez media po przyłożeniu Przemysława Petryńskiego i podwyższeniu Piotra Kwidzińskiego. Niedługo rezultat poprawił Szymon Szadurski, a w pierwszej połowie punkty zdobyli jeszcze Adam Suska oraz ponownie Petryński.

W drugiej połowie punktowali już tylko rywale, których w przerwie radą wsparł Grzegorz Kacała. I tak najpierw przyłożył Roman Rykowski, następnie Andrzej Kowalczys. Niestety, nie udało się Petryńskiemu, który po przebiegnięciu niemal całego boiska poślizgnął się kilkanaście metrów przed linią końcową, po raz trzeci donieść piłki do pola punktowego.

Przyjaciele Sopotu: Adam Terentiew, Paweł Orłowski, Waldemar Chyła, Grzegorz Czyczel, Roman Rykowski 5, Andrzej Kowalczys 5, Rafał Majer.

Media: Adam Suska 5 (Jacek Kamiński), Piotr Kwidziński 2, Przemysław Petryński 10, Michał Kulawiński, Adam Rozenberg (Wojciech Suleciński), Szymon Szadurski 5, Stanisław Pogorzelski.

Opinie (15)

• Hodura Cup

mam pytanie jakie dzis padly wyniki ? bo na stronie w relacji live to sie koncza na dniu wczorajszym o 16. 20 !!!!!

• 0 0

• francuzi fajn e stroje mieli i ukraincy tez:):)polacy w sumie tez nie najgorzej:):)

• 0 0

• Stasiu Pogorzelski - jestem twoim fanem :-))

• 0 0

• mały poślizg:)

hehe,ja bym tego nie nazwał ze sie poslizgelem:)poprostu nogi juz nie chciały biec!!nagle staneły w miejscu,ale i tak bylo fajnie:D pozdrawiam cała ekipe.MEDIALNE BULDOGI:D

• 0 0

• Po meczu

Ledwie żyję. Narzeczona kazała mi po meczu zrobic obdukcję i dostarczyć J.K. Może da odszkodowanie. Gratuluję Mediom zwycięstwa. Na pocieszenie - II połowę wygraliśmy. Pozdrowienia

• 0 0

• ale jaja..
    mam fana...
    czas na założenie fan-klubu... ;)
    p.s dvdki beda w srode/czwartek - dystrybucja przez jacka k.

• 0 0

• Grabarz radny sie czymś popisal?

Co tak cienko bez punkcikow no chociaz sam by sie polozyl to moze sedzi by sie zlitowal i jakies punkty doliczyl za prezydencka wazeline.
    A co macie za divix-y z jackiem w burdlu?

• 0 0

• pewnie, że masz i to wielu

a co do Divxow to daj wkoncu plytkę J.K o paru takich co mają dziwne interesy miedzy stykim polityki a biznesu pewnie następnym razem zagra z nami ;)

• 0 0

• Niech teraz urzad placi za siniaki zawodnikom

Jestem za wezmy wyniki obdukcji i dajmy J.K. moze rzuci jakas premia za wylany pot na boisku.