• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Rozpoczynamy walkę o półfinał play-off eWinner 1. Ligi Żużlowej!

Typowanie wyników

mecz ligowy
07.08.2022 godz.14:00
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

27%

67 typowań

x

1%

2 typowania

2

72%

179 typowań

Naszym rywalem będzie najlepszy zespół rundy zasadniczej Abramczyk Polonia Bydgoszcz.
Rewanż 12 sierpnia w Bydgoszczy, do półfinału awansują zwycięzcy dwumeczów (są trzy pary ćwierćfinałowe) oraz tzw. lucky loser, czyli zespół, który swój dwumecz przegra najniżej.

Zapraszamy na Stadion im. Zbigniewa Podleckiego przy ul. Zawodników 1. Niedziela, 7 sierpnia, godz. 14:00.

Bilety

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35,45,55 zł
Ceny biletów na mecz Zdunek Wybrzeża z Abramczyk Polonią
bilet normalny (sektory zielony i niebieski) - 45 zł

bilet ulgowy (sektory zielony i niebieski) - 35 zł

trybuna honorowa (sektor czerwony S24-S27) - bilet normalny 55 zł, bilet ulgowy - 45 zł

UWAGA! Ceny biletów mogą zmienić się przed każdym meczem!

Ulga przysługuje: kobietom, osobom powyżej 65. roku życia, a także młodzieży do ukończenia 18. roku życia włącznie.
Posiadaczom karnetów przysługuje bezpłatny program zawodów w formie cyfrowej oraz bezpłatny parking.
Dzieci do lat 7 wchodzą na mecze bezpłatnie.
Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wchodzą na mecze na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł.

bilet Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

17.08 g.17.00
Świt Skolwin
17.08 g.17.00
KP Starogard Gdański
20.08 g.12.00
Unia Solec Kujawski
20.08 g.12.00
Pogoń II Szczecin
20.08 g.16.00
Awenta Pogoń Siedlce
14.08 g.15.00
Radomiak Radom
14.08 g.15.00
Górnik Łęczna
13.08 g.12.00
3:0
Stolem Gniewino
12.08 g.18.00
Błękitni Stargard
12.08 g.18.00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz