Terminarz

Sezon:
04.10 (nd) g.16:00
Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.09 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.09 (czw) g.19:00
Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.09 (sob) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.09 (nd) g.14:00
Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.08 (pt) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.08 (sob) g.16:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.08 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.08 (sob) g.14:00
e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.08 (wt) g.18:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.08 (sob) g.16:30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 43:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.07 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Start Gniezno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.07 (sob) g.14:00
Lokomotiv Daugavpils 40:50 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.07 (sob) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Grzegorz Wrzask 14 37 85.7%
2. Witold Krużyński 11 35 90.9%
3. Radosław Dymkowski 14 33 78.6%
4. Wojciech Koczyński 14 33 78.6%
5. Wojteks23 Wojteks23 11 33 90.9%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Który żużlowiec byłby lepszym transferem dla Zdunek Wybrzeze Gdańsk?