Terminarz

Sezon:
03.08 (sob) g.16:15
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Car Gwarant Start Gniezno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.07 (sob) g.20:15
Unia Tarnów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.06 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 47:43 Lokomotiv Daugavpils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.06 (sob) g.16:15
Arged Malesa Ostrovia 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.06 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 PGG ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.06 (sob) g.16:15
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 31:17
zaliczony po 8 biegu
Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.05 (nd) g.17:00
Orzeł Łódź 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.05 (sob) g.13:15
PGG ROW Rybnik 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.05 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.04 (nd) g.14:15
Lokomotiv Daugavpils 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.03 (nd) g.14:30
Car Gwarant Start Gniezno 40:49 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Nice 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 PGG ROW Rybnik
2 Arged Malesa Ostrovia
3 Car Gwarant Start Gniezno
4 Unia Tarnów
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
6 Lokomotiv Daugavpils
7 Orzeł Łódź

Do rozgrywek nie została dopuszczona Stal Rzeszów. Po rundzie zasadniczej cztery najlepsze drużyny awansowały do play-off. Ostatni zespół pojedzie w barażach z drugim zespołem II ligi.

  • Awans do ekstraligi: PGG ROW Rybnik
  • udział w barażach o awans: Ostrovia
  • udział w barażach o utrzymanie: Orzeł Łódź
Półfinały
PGG ROW Rybnik
1 miejsce po rundzie zasadniczej
94
Agred Malesa TŻ Ostrovia
2 miejsce po rundzie zasadniczej
90
Unia Tarnów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
76
Car Gwarant Start Gniezno
3 miejsce po rundzie zasadniczej
89
Finał
PGG ROW Rybnik
zwycięzca półfinału 1
93
Agred Malesa TŻ Ostrovia
zwycięzca półfinału 2
87

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 12 33 91.7%
2. Jerzy Giernatowski 12 33 91.7%
3. Ryszard Kupidura 12 33 91.7%
4. Robert Jaworski 12 33 91.7%
5. Stefan Radlicki 12 33 91.7%