• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged Malesa Ostrów Wlkp.
(TYP 1) 82%[216]
Remis
(TYP X) 2%[4]
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 16%[42]
 
21.04 nd
godz. 14:00
Arged Malesa Ostrów Wlkp.
57
:
32
Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Energa Wybrzeże Gdańsk 57:32. Pogrom i brak argumentów Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Energa Wybrzeże Gdańsk 57:32. Pogrom i brak argumentów LIVE! 21 kwietnia 2024 (291 opinii)

Energa Wybrzeże Gdańsk przegrała na wyjeździe z Arged Malesą Ostrów...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.49 (72 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Tonder
ocena
4.04 (72 oceny)
Niels-Kristian Iversen
ocena
2.57 (69 ocen)
Nicolai Klindt
ocena
2.38 (71 ocen)
Krzysztof Kasprzak
ocena
2.16 (70 ocen)
Eryk Kamiński
ocena
1.96 (69 ocen)
Miłosz Wysocki
ocena
1.89 (70 ocen)
Tom Brennan
ocena
1.47 (74 oceny)

Poza składem

Bartosz Tyburski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.05 (nd) godz.14:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
01.06 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23.06 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa Ostrów Wlkp.
29.06 (sob) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj InvestHouse Plus PSŻ Poznań
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 zakończony po 8 wyścigach Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 45:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Innpro ROW Rybnik 5 5 0 0 +60 10
2 Cellfast Wilki Krosno 5 4 0 1 +20 8
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 3 0 1 +37 6
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 4 2 0 2 +4 4
5 Texom Stal Rzeszów 5 2 0 3 +7 4
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 4 1 1 2 -19 3
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 0 1 4 -49 1
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 0 4 -60 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 6 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (niedziela, godz. 14)
  • niedziela
  • Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Texom Stal Rzeszów (09.06)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Innpro ROW Rybnik (09.06)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża