Archiwum meczu

12.01 (sob) godz. 18:00

Miejsce: Gdańsk, Politechnika Gdańska - CSA

Wartość: 1 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Kobiet)

58
:
74
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
Wisła CanPack Kraków

Czytaj o meczu

Koszykarki Politechniki Gdańskiej przegrały z Wisłą Kraków. Miłe złego początki Koszykarki Politechniki Gdańskiej przegrały z Wisłą Kraków. Miłe złego początki

12 stycznia 2019 (5 opinii)

Koszykarki Sunreef Yachts Politechniki Gdańskiej przegrały na własnym parkiecie z Wisłą Can-Pack Kraków 58:74 (24:17, 9:18,...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

7%

21 typowań

x

0%

0 typowań

2

93%

280 typowań

Ostatnie wyniki: DGT AZS Politechnika Gdańska

06.01 (nd)
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
89
:
75
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
22.12 (sob)
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
74
:
40
Ostrovia
15.12 (sob)
PGE MKK Siedlce
102
:
78
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
09.12 (nd)
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
65
:
79
ARKA Gdynia
01.12 (sob)
Pszczółka AZS UMCS Lublin
74
:
54
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
10.11 (sob)
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
50
:
82
Widzew Łódź
03.11 (sob)
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
88
:
71
Enea AZS Poznań
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 CCC Polkowice 13 11 2 1031:790 24
2 ARKA GDYNIA 13 11 2 1053:885 24
3 Energa Toruń 13 10 3 1026:880 23
4 Artego Bydgoszcz 13 10 3 964:863 23
5 Ślęza Wrocław 13 9 4 1000:881 22
6 Wisła CanPack Kraków 13 8 5 999:879 21
7 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 12 8 4 994:836 20
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 5 8 902:892 18
9 PGE MKK Siedlce 13 5 8 964:1053 18
10 Widzew Łódź 13 3 10 873:1028 16
11 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA 13 2 11 838:1031 15
12 Enea AZS Poznań 13 1 12 881:1118 14
13 Ostrovia 13 1 12 728:1117 14

Wyniki 14 kolejki:

  • SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Wisła CanPack Kraków 58:74 (24:17, 9:18, 15:23, 10:16)
  • PGE MKK Siedlce - ARKA GDYNIA, niedziela 66:88 (22:21, 13:22, 21:18, 10:27)
  • Widzew Łódź - CCC Polkowice 56:90 (14:27, 11:21, 13:25, 18:17)
  • Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 83:59 (28:17, 17:17, 23:10, 15:15)
  • Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 77:83 (14:23, 17:19, 18:27, 28:14)
  • Ostrovia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 67:88 (17:22, 19:27, 13:21, 18:18)

Last minute!