Wiadomości

Świąteczne kartki i wideo od sportowców


Bombki, święty Mikołaj, choinki, renifery, piłki takie motywy znajdziemy w tegorocznych kartach przesłanych do naszej redakcji wraz z bożonarodzeniowymi życzeniami. Pojawiła się także kolęda w wykonaniu siatkarzy Trefla Gdańsk oraz koszykarzy Trefla Sopot. Dziękujemy za pamięć. Dział Sportowy Trojmiasto.pl przyłącza się do życzeń: wesołych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz radości i wielu pozytywnych emocji w nowym roku!





Dziękujemy za nadesłane życzenia świąteczne:
Drogą listowną: Bałtykowi Gdynia, MH Automatyce Gdańsk
Drogą mailową: RC Arce Gdynia, Rafałowi Prokopowi, Polskiemu Związkowi Żeglarskiemu, Zdrofitowi, Hipodromowi Sopot, Ekstraklasie S.A., GKS Stoczniowcowi, Fundacji Wychowanie Przez Sport, MOSiR Sopot, Ogniwu Sopot, Gdyńskiemu Centrum Sportu, Ergo Arenie, Komunikacji Olivia Business Center, Polskiemu Związkowi Bobslei i Skeletonu, Kaszuby Biegają - Biegam i Ja, Polskiej Federacji Foot Golfa, Sportowej Politechnice, Treflowi Gdańsk, Treflowi Sopot, PGE Narodowemu, Interplastic Olimpii Osowa Gdańsk, Arce Gdynia SSA




Kartki świąteczne w kolejności wpłynięcia do redakcji



Opinie (24) 9 zablokowanych

  • Wesolych Swiat Bozego Narodzenia

    Lechii Gdańsk Mistrza Polski, Arce Gdynia utrzymania i Baltykowi Gdynia awansu.

    • 26 8

  • Happy New Year

    Wesolych Swiat dla wszystkich Betonow oraz Kadlubow Stomil Lechia Baltyk

    • 19 5

  • To Ja (1)

    Mistrza Polski dla Lechii Bałtykowi awansu a arce spadku w nowym roku życzę

    • 15 16

    • Lechia Gdańsk

      Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Kadłubów

      • 10 6

  • Życzę arki spadku z całego serca (4)

    • 12 16

    • Twoja zawiść jest powalająca! (1)

      Obyś nie spotkał nikogo i nigdy kto Tobie i Twojej rodzinie będzie źle życzył!
      Ja zyczę Ci błogosławieństwa Bożego na lepszy rozumek!

      • 6 6

      • w swieta sledziu jestes mily przez 2 dni , pozniej za noz i w droge

        • 6 2

    • Ps...kto tak życzy nie ma serca..... padalec!

      • 2 6

    • Do „Z Bałtyku”

      Z całego serca życzę ci emocji sportowych na max. dotychczasowym poziomie i w tym samym, coraz starszym, bardziej bezsilnym i zgorzkniałym gronem na trybunie nsr.

      • 3 5

  • Areczce miejsca w grupie mistrzowskiej na koniec sezonu!! (1)

    • 9 16

    • sledzia spadku bo to bez honoru jest

      • 6 3

  • A ja życze wszystkim naszym sportowcą więcej zaangażowania a mniej lansowania:)

    Dobrze reprezentujcie naszą aglomerację a zawsze będziecie mieli wiernych kibiców!
    Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla kibiców wszystkich dyscyplin 3 miasta!

    • 9 3

  • Szkoda mi tych łudzi.. (1)

    Mają to w kontrakcie?

    • 3 3

    • Tak

      • 0 0

  • jest kartka od hali ergo która strat nie przynosi ,ale od bursztynowego nocnikaco rocznie przynosi ok40mln straty

    to zyczeń niema.Bo ci kolesie budynia co nim zarządzają maja tylko jedne życzenie by było tak jak jest!Kilka milionów do własnej kieszeni z kasy podatnika!

    • 9 3

  • (3)

    Gdzie kartka od gdyńskich szczypiornistek? ;D

    • 5 5

    • czekaj tatka latka.... przecież takowych już nie ma

      • 1 0

    • A gdańskich?

      • 2 0

    • Siemaszko spóźnił się na poczte

      • 2 0

  • W końcu Bałtyk wysłał tutaj kartkę ale to dzięki Kacperkowi który musiał zadziałać! (1)

    • 5 1

    • Pogoniony z ekipy

      • 1 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Aktualna tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Olimpia Grudziądz 18 13 2 3 36:10 41
2 Kotwica Kołobrzeg 18 12 4 2 40:15 40
3 Sokół Kleczew 18 12 1 5 31:14 37
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 11 4 3 31:21 37
5 Unia Janikowo 18 10 2 6 31:24 32
6 Świt Skolwin 18 8 5 5 29:20 29
7 Błękitni Stargard 18 8 3 7 22:24 27
8 Polonia Środa Wielkopolska 18 7 5 6 23:19 26
9 Pogoń II Szczecin 18 6 6 6 28:26 24
10 Zawisza Bydgoszcz 18 6 5 7 25:28 23
11 KP Starogard Gdański 18 6 5 7 24:28 23
12 Elana Toruń 18 6 3 9 36:36 21
13 Stolem Gniewino 18 5 4 9 23:41 19
14 BAŁTYK GDYNIA 18 5 3 10 25:31 18
15 Bałtyk Koszalin 18 4 5 9 22:37 17
16 Jarota Jarocin 18 3 7 8 17:23 16
17 GKS Przodkowo 18 3 5 10 15:30 14
18 Kluczevia Stargard 18 1 3 14 8:39 6

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Najlepsza drużyna awansuje do II ligi. Trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane. Liczba spadkowiczów może być większa o tyle drużyn z województw: pomorskiego, pomorsko-zachodniego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, ile spadnie ich z II ligi.

Wyniki 18 kolejki:

  • Sokół Kleczew - BAŁTYK GDYNIA 2:1 (1:1)
  • Kluczevia Stargard - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)
  • Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4:0 (4:0)
  • Elana Toruń - Bałtyk Koszalin 5:2 (2:0)
  • Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 4:1 (0:0)
  • GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3:2 (3:1)
  • Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 2:1 (1:0)
  • Jarota Jarocin - Zawisza Bydgoszcz 2:3 (1:2)
  • Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska 0:1 (0:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Stanisław Magdaleński 7 23 100%
2. Lech Zaremba 7 23 100%
3. Tomasz Bobkowski 7 23 100%
4. Mariola Sikora 7 23 100%
5. Daniel Klajnert 7 23 100%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 351:108 35
2 Orkan Sochaczew 8 6 0 2 281:140 30
3 LECHIA GDAŃSK 8 6 0 2 215:168 30
4 Up Fitness Skra Warszawa 8 5 1 2 279:168 28
5 Edach Budowlani Lublin 8 5 0 3 222:178 27
6 Master Pharm Łódź 7 4 0 3 149:168 19
7 ARKA GDYNIA 8 2 1 5 211:251 14
8 Juvenia Kraków 8 2 0 6 127:268 10
9 Posnania Poznań 8 1 0 7 170:323 6
10 Awenta Pogoń Siedlce  8 0 0 8 105:338 3

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 66:14 (14:31)
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)
  • Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Rugby Łódź 29:7 (3:7)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Posnania 24:37 (19:19)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Master Pharm - Posnania 36:26 (19:12)

Terminarz

30.10 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot
23.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 56:19 Edach Budowlani Lublin
16.10 (sob) godz.14:00 Juvenia Kraków 20:45 OGNIWO Sopot
02.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
25.09 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 14:57 OGNIWO Sopot

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 12.12.2021 godz. 20:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

77%

77 typowań

2

23%

23 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 10 26 80%
2. Piotr Mat. 10 24 80%
3. Jacek Urbanek 10 24 70%
4. Witold Stasiewski 10 23 80%
5. Wojciech Hajdamowicz 9 23 77.8%

Aktualna tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 11 11 0 33:5 31
2 Jastrzębski Węgiel 11 8 3 28:11 26
3 Projekt Warszawa 10 7 3 23:15 21
4 Indykpol AZS Olsztyn 10 7 3 23:13 20
5 PGE Skra Bełchatów 10 7 3 26:16 20
6 Aluron CMC Warta Zawiercie 9 7 2 21:13 19
7 LUK Lublin 10 5 5 19:21 14
8 Asseco Resovia Rzeszów 10 4 6 16:19 13
9 Cuprum Lubin 10 3 7 17:23 12
10 GKS Katowice 10 4 6 14:23 10
11 TREFL GDAŃSK 10 3 7 13:21 10
12 Cerrad Enea Czarni Radom 10 3 7 11:25 8
13 Ślepsk Malow Suwałki 10 2 8 9:25 6
14 Stal Nysa 11 0 11 10:33 3

Wyniki 10 kolejki:

  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 0:3 (21:25, 20:25, 21:25)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)
  • PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
  • niedziela
  • LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 22:25, 25:18, 25:14)
  • Stal Nysa - Cuprum Lubin 1:3 (23:25, 35:33, 17:25, 19:25)
  • poniedziałek
  • Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie

Terminarz

12.12 (nd) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj LUK Lublin
19.12 (nd) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Ślepsk Malow Suwałki
22.12 (śr) BBTS Bielsko-Biała TREFL Gdańsk
05.12 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 0:3 TREFL Gdańsk
28.11 (nd) godz.14:45 TREFL Gdańsk 0:3 PGE Skra Bełchatów LIVE!

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 08.12.2021 godz. 19:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

38%

46 typowań

x

0%

0 typowań

2

62%

74 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 21 38 66.7%
2. Waldemar Niklas 21 36 61.9%
3. Jacek P. 21 35 66.7%
4. Wojteks 23 21 35 66.7%
5. Jacek Urbanek 21 34 66.7%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Anwil Włocławek 13 10 3 1069:967 23
3 Twarde Pierniki Toruń 13 10 3 1143:1097 23
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13 9 4 1056:1006 22
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
6 WKS Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 King Szczecin 13 7 6 1105:1094 20
8 Legia Warszawa 12 7 5 973:923 19
9 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12 6 6 976:959 18
11 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
12 HydroTruck Radom 13 4 9 1062:1095 17
13 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 13 3 10 1015:1180 16

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94 (17:20, 16:19, 30:31, 14:24)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 99:83 (28:22, 23:26, 21:16, 27:19)
  • niedziela
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71 (21:17, 30:15, 27:18, 17:21)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73 (17:13, 25:26, 14:19, 20:15)

Terminarz

08.12 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Sporting Lizbona
11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
15.12 (śr) godz.22:00 Benfica Lizbona typuj TREFL Sopot
03.12 (pt) godz.19:30 TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 69:61 King Szczecin

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane