Wiadomości

stat

Świąteczne kartki i wideo od sportowców


Bombki, święty Mikołaj, choinki, renifery, piłki takie motywy znajdziemy w tegorocznych kartach przesłanych do naszej redakcji wraz z bożonarodzeniowymi życzeniami. Pojawiła się także kolęda w wykonaniu siatkarzy Trefla Gdańsk oraz koszykarzy Trefla Sopot. Dziękujemy za pamięć. Dział Sportowy Trojmiasto.pl przyłącza się do życzeń: wesołych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz radości i wielu pozytywnych emocji w nowym roku!





Dziękujemy za nadesłane życzenia świąteczne:
Drogą listowną: Bałtykowi Gdynia, MH Automatyce Gdańsk
Drogą mailową: RC Arce Gdynia, Rafałowi Prokopowi, Polskiemu Związkowi Żeglarskiemu, Zdrofitowi, Hipodromowi Sopot, Ekstraklasie S.A., GKS Stoczniowcowi, Fundacji Wychowanie Przez Sport, MOSiR Sopot, Ogniwu Sopot, Gdyńskiemu Centrum Sportu, Ergo Arenie, Komunikacji Olivia Business Center, Polskiemu Związkowi Bobslei i Skeletonu, Kaszuby Biegają - Biegam i Ja, Polskiej Federacji Foot Golfa, Sportowej Politechnice, Treflowi Gdańsk, Treflowi Sopot, PGE Narodowemu, Interplastic Olimpii Osowa Gdańsk, Arce Gdynia SSA




Kartki świąteczne w kolejności wpłynięcia do redakcji



Opinie (24) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2019

Aktualna tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 KKS 1925 Kalisz 17 13 3 1 38:12 42
2 Radunia Stężyca 17 10 7 0 35:9 37
3 Świt Skolwin 17 10 6 1 28:7 36
4 Kotwica Kołobrzeg 17 12 0 5 36:22 36
5 Mieszko Gniezno 17 11 2 4 32:16 35
6 Unia Janikowo 17 9 3 5 38:29 30
7 Sokół Kleczew 17 7 3 7 20:21 24
8 KP Starogard Gdański 17 6 4 7 17:19 22
9 Polonia Środa Wielkopolska 17 6 4 7 27:23 22
10 Pogoń II Szczecin 17 6 3 8 23:27 21
11 Chemik Police 17 6 3 8 21:25 21
12 Bałtyk Koszalin 17 4 5 8 16:33 17
13 Nielba Wągrowiec 17 4 4 9 21:36 16
14 Jarota Jarocin 17 3 6 8 18:23 15
15 Gwardia Koszalin 17 4 3 10 16:37 15
16 Górnik Konin 17 4 2 11 21:35 14
17 Grom Nowy Staw 17 3 5 9 19:32 14
18 BAŁTYK GDYNIA 17 3 1 13 12:32 10

Najbliższe spotkanie Lotosu

początek meczu: 24.01.2020 godz. 18:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

58%

29 typowań

x

12%

6 typowań

2

30%

15 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lotosu

Najlepiej typujący wyniki Lotosu

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Ł. 40 57 55%
2. Adam Markuszewski 40 56 55%
3. Marcin Dymkowski 40 56 55%
4. Adrian Pobłocki 39 55 59%
5. Żaneta Kwiatkowska 39 55 56.4%

Aktualna tabela

Polska Hokej Liga
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 GKS Tychy 39 26 1 3 9 169:72 83
2 Re-Plast Unia Oświęcim 39 23 3 3 10 144:83 78
3 JKH GKS Jastrzębie 38 22 4 1 11 164:80 75
4 Podhale Nowy Targ 39 20 5 4 10 150:83 74
5 GKS Katowice 39 22 2 2 13 122:69 72
6 LOTOS PKH GDAŃSK 40 17 7 4 12 130:85 69
7 Comarch Cracovia 39 16 3 10 10 121:105 64
8 Energa Toruń 38 13 4 2 19 125:123 49
9 Zagłębie Sosnowiec 39 13 2 2 22 110:145 45
10 Kadra PZHL 20 1 0 0 19 31:151 3
11 Naprzód Janów 40 1 0 0 9 43:313 3

Drużyny Polskiej Hokej Ligi rozgrywają w sezonie zasadniczym pięć rund systemem każdym, z tym że ostatnia będzie według tabeli Bergera, do której wyjściem będzie kolejność po czterech rundach. W dwóch pierwszych rundach uczestniczyć będzie Kadra PZHL U-23.
Najlepszych 8 drużyn po sezonie zasadniczym awansuje do play-off.

Terminarz

24.01 (pt) godz.18:30 LOTOS PKH Gdańsk typuj Comarch Cracovia
26.01 (nd) Energa Toruń LOTOS PKH Gdańsk
28.01 (wt) godz.18:30 LOTOS PKH Gdańsk typuj Zagłębie Sosnowiec
20.01 (pon) godz.19:00 Naprzód Janów 1:7 LOTOS PKH Gdańsk
19.01 (nd) godz.17:00 GKS Katowice 2:1 LOTOS PKH Gdańsk

Najbliższe spotkanie Ogniwa

data meczu: 07.03.2020

ARKA Gdynia
:
OGNIWO Sopot
mecz ligowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof S 7 15 100%
2. Efcia Konefcia 8 15 87.5%
3. Paweł Drzewiecki 8 15 87.5%
4. Włodek Zantkiewicz 8 15 87.5%
5. Janusz Gawlik 8 15 87.5%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Łódź 8 8 0 0 336:118 37
2 OGNIWO SOPOT 8 6 0 2 207:126 30
3 Pogoń Awenta Siedlce  8 6 0 2 211:125 30
4 Juvenia Kraków 8 5 0 3 230:189 25
5 Skra Warszawa 8 4 0 4 256:196 20
6 LECHIA GDAŃSK 8 3 0 5 187:156 17
7 Orkan Sochaczew 8 3 0 5 151:198 14
8 Budowlani Lublin 8 1 0 7 109:313 5
9 ARKA GDYNIA 8 0 0 8 101:367 1

Przed sezonem z rozgrywek wycofali się KS Budowlani Łódź. Ekstralidze gra 9 zespołów. Żadna drużyna nie spadnie. Wakat uzupełniony zostanie po sezonie przez mistrza I ligi.

Terminarz

07.03 (sob) ARKA Gdynia OGNIWO Sopot
16.11 (sob) godz.14:00 LECHIA Gdańsk 16:22 OGNIWO Sopot
20.10 (nd) godz.14:30 Juvenia Kraków 36:22 OGNIWO Sopot
12.10 (sob) godz.17:30 OGNIWO Sopot 34:13 Orkan Sochaczew
06.10 (nd) godz.15:00 Budowlani Lublin 18:38 OGNIWO Sopot

Najbliższe spotkanie Politechniki

początek meczu: 25.01.2020 godz. 18:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

6%

12 typowań

x

1%

1 typowanie

2

93%

182 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenione zawodniczki Politechniki

Najlepiej typujący wyniki Politechniki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Roman Sutkowski 13 25 92.3%
2. Mariusz Pietroń 14 23 85.7%
3. Krzysztof Beksa 14 23 85.7%
4. Mariusz Karbowski 14 22 85.7%
5. Izabela Dymkowska 13 22 84.6%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 13 13 0 989:739 26
2 Artego Bydgoszcz 14 11 3 1077:885 25
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13 10 3 1109:917 23
4 CCC Polkowice 14 9 5 1061:879 23
5 Ślęza Wrocław 13 8 5 903:765 21
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 8 5 932:866 21
7 Wisła Kraków 13 7 6 867:863 20
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 14 6 8 918:1064 20
9 CosinusMED Widzew Łódź 14 3 11 948:1070 17
10 Enea AZS Poznań 14 3 11 864:1067 17
11 Energa Toruń 13 3 10 801:1038 16
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 14 0 14 793:1109 14

Terminarz

25.01 (sob) godz.18:00 DGT Politechnika Gdańska typuj PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
01.02 (sob) godz.19:00 CCC Polkowice typuj DGT Politechnika Gdańska
15.02 (sob) godz.16:00 DGT Politechnika Gdańska typuj AZS Uniwersytet Gdański
11.01 (sob) godz.18:00 Energa Toruń 57:48 DGT Politechnika Gdańska
05.01 (nd) godz.16:00 DGT Politechnika Gdańska 45:76 Artego Bydgoszcz

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 22.01.2020 godz. 18:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

224 typowania

2

0%

1 typowanie

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Matusiak 15 30 80%
2. Hubert Kowalik 15 30 73.3%
3. Marta B 15 30 73.3%
4. Grzegorz Szlachcikowski 15 29 73.3%
5. Maciej Śleboda 14 28 78.6%

Aktualna tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Verva Warszawa Orlen Paliwa 14 13 1 40:13 36
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 14 12 2 39:13 36
3 PGE Skra Bełchatów 14 11 3 37:16 34
4 Jastrzębski Węgiel 14 11 3 33:17 30
5 TREFL GDAŃSK 14 7 7 29:27 21
6 Aluron Virtu CMC Zawiercie 15 7 8 27:30 21
7 Indykpol AZS Olsztyn 14 7 7 28:30 19
8 Ślepsk Malow Suwałki 15 7 8 27:34 19
9 Cerrad Enea Czarni Radom 14 6 8 26:31 18
10 GKS Katowice 14 5 9 29:35 18
11 Asseco Resovia Rzeszów 14 5 9 23:32 16
12 Cuprum Lubin 15 5 10 22:35 15
13 MKS Będzin 14 4 10 20:37 10
14 BKS Visła Bydgoszcz 15 0 15 15:45 7

Po sezonie zasadniczym (każdy z każdym mecz i rewanż) 8 najlepszych drużyn w play-off zagra o miejsca 1-8. Natomiast najsłabszy zespół zostanie zdegradowany z PlusLigi.

Terminarz

22.01 (śr) godz.18:30 TREFL Gdańsk typuj GKS Katowice
31.01 (pt) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn typuj TREFL Gdańsk
05.02 (śr) PGE Skra Bełchatów TREFL Gdańsk
19.01 (nd) godz.14:45 Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 TREFL Gdańsk
15.01 (śr) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 2:3 TREFL Gdańsk

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 23.01.2020 godz. 19:00

Polpharma Starogard Gdański
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Jak typują inni

1

5%

7 typowań

x

0%

0 typowań

2

95%

132 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Zygmunt Bębenek 17 40 76.5%
2. Krzysztof Ogonowski 17 40 76.5%
3. Karol Zubel 17 40 76.5%
4. Jakub Gucwa 17 40 76.5%
5. Ryszard Kotowski 17 40 76.5%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 16 14 2 1516:1287 30
2 Anwil Włocławek 17 13 4 1648:1442 30
3 Polski Cukier Toruń 16 12 4 1409:1272 28
4 ASSECO ARKA GDYNIA 17 11 6 1378:1289 28
5 Start Lublin 16 11 5 1365:1281 27
6 TREFL SOPOT 17 10 7 1386:1398 27
7 King Szczecin 17 9 8 1433:1403 26
8 Śląsk Wrocław 17 8 9 1494:1464 25
9 PGE Spójnia Stargard 17 8 9 1340:1346 25
10 HydroTruck Radom 16 8 8 1292:1323 24
11 GTK Gliwice 17 6 11 1440:1519 23
12 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 16 6 10 1294:1316 22
13 Enea Astoria Bydgoszcz 16 6 10 1394:1439 22
14 Legia Warszawa 17 4 13 1342:1510 21
15 MKS Dąbrowa Górnicza 17 4 13 1351:1605 21
16 Polpharma Starogard Gdański 17 3 14 1356:1544 20

Terminarz

23.01 (czw) godz.19:00 Polpharma Starogard Gdański typuj TREFL Sopot
01.02 (sob) PGE Spójnia Stargard TREFL Sopot
09.02 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Anwil Włocławek
19.01 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 79:86 ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
12.01 (nd) godz.16:00 King Szczecin 76:70 TREFL Sopot

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane