• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

17.03 (nd) godz. 18:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

1
:
3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
TREFL GDAŃSK

Czytaj o meczu

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1:3. Zaczęli fatalnie i kapitalnie skończyli ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1:3. Zaczęli fatalnie i kapitalnie skończyli LIVE!

17 marca 2024 (16 opinii)

Trefl Gdańsk wygrał na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (16:25, 25:20, 25:21, 25:17) w 26. kolejce PlusLigi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

85%

163 typowania

2

15%

29 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

17.03 (nd)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1
:
3
TREFL GDAŃSK
09.03 (sob)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Jastrzębski Węgiel
06.03 (śro)
TREFL Gdańsk
2
:
3
Aluron CMC Warta Zawiercie
25.02 (nd)
TREFL Gdańsk
3
:
1
Ślepsk Malow Suwałki
18.02 (nd)
Projekt Warszawa
3
:
0
TREFL Gdańsk
14.02 (śro)
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
TREFL Gdańsk
11.02 (nd)
TREFL Gdańsk
2
:
3
PGE GiEK Skra Bełchatów
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 26 22 4 70:21 67
2 Aluron CMC Warta Zawiercie 26 21 5 69:29 61
3 Projekt Warszawa 25 20 5 63:24 59
4 Asseco Resovia Rzeszów 26 19 7 64:37 52
5 Trefl Gdańsk 26 15 11 57:42 48
6 Bogdanka LUK Lublin 26 16 10 58:45 47
7 Indykpol AZS Olsztyn 26 11 15 50:51 39
8 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 26 13 13 47:46 38
9 PSG Stal Nysa 26 12 14 50:53 37
10 PGE GiEK Skra Bełchatów 25 13 12 47:50 36
11 Barkom Każany Lwów 26 12 14 44:54 33
12 Ślepsk Malow Suwałki 26 8 18 33:61 23
13 Exact Systems Hemarpol Częstochowa 26 7 19 32:65 23
14 GKS Katowice 26 7 19 36:64 22
15 KGHM Cuprum Lubin 26 6 20 34:65 21
16 Enea Czarni Radom 26 5 21 21:68 15

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.

Wyniki 26 kolejki:

  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - TREFL GDAŃSK 1:3 (25:16, 20:25, 21:25, 17:25)
  • PSG Stal Nysa - Bogdanka LUK Lublin 1:3 (21:25, 25:21, 25:27, 23:25)
  • PGE GiEK Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:1 (25:18, 25:19, 25:27, 25:18)
  • Asseco Resovia - Enea Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:15, 25:19)
  • Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki 3:2 (24:26, 24:26, 25:22, 25:20, 15:10)
  • Indykpol AZS Olsztyn - KGHM Cuprum Lubin 2:3 (23:25, 27:25, 26:24, 21:25, 10:15)
  • Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Barkom Każany Lwów 0:3 (25:27, 23:25, 24:26)
Typuj wyniki Mistrzostw Europy w Niemczech!