• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Sukcesy:
dwukrotny awans do PlusLigi

Kontakt:
Plac Dwóch Miast 1
80-344 Gdańsk
tel. (0-58) 551 09 45, fax (0-58) 550 30 84
e-mail: siatkowka@lotostrefl.pl

Dane rejestrowe spółki
ul. Kołobrzeska 63,
80-397 Gdańsk

Hala:
Ergo Arena
Pojemność: 11100
Sopot, pl. Dwóch Miast 1
Barwy klubowe:
żółto-czarne

Prezes Zarządu
Dariusz Gadomski

Prokurent
Joanna Szczupaczyńska-Zalewska

Statystyki

Rozegrane spotkania: 22

ligowe: 21

pucharowe: 1

Sezon: 2022/23

Zwycięstwa: 13

Remisy: 0

Porażki: 9

Aktualna passa porażek: 2

Najwyższe zwycięstwo:

TREFL Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała
(22.11.2022)

Najwyższa porażka:

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle
TREFL GDAŃSK
(01.02.2023)

Terminarz

11.02 (sob) godz.20:30 LUK Lublin typuj TREFL Gdańsk
19.02 (nd) godz.14:45 TREFL Gdańsk typuj Aluron CMC Warta Zawiercie
24.02 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk typuj Indykpol AZS Olsztyn
04.03 (sob) BBTS Bielsko-Biała typuj TREFL Gdańsk
07.03 (wt) Cuprum Lubin typuj TREFL Gdańsk
01.02 (śr) godz.17:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:0 TREFL GDAŃSK LIVE!
28.01 (sob) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk LIVE!
19.01 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle LIVE!
15.01 (nd) godz.17:30 Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 TREFL Gdańsk
07.01 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 PGE Skra Bełchatów

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Asseco Resovia 22 18 4 58:20 53
2 Jastrzębski Węgiel 22 16 6 58:22 52
3 Aluron CMC Warta Zawiercie 23 18 5 57:29 50
4 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 16 7 55:34 46
5 Projekt Warszawa 23 15 8 50:31 43
6 Indykpol AZS Olsztyn 22 14 8 48:36 40
7 TREFL GDAŃSK 21 13 8 43:33 38
8 PSG Stal Nysa 23 12 11 45:39 37
9 Ślepsk Malow Suwałki 23 11 12 44:44 35
10 LUK Lublin 23 12 11 45:48 34
11 PGE Skra Bełchatów 23 8 15 42:52 29
12 Barkom Każany Lwów 23 6 17 35:54 24
13 Cuprum Lubin 21 8 13 28:50 20
14 GKS Katowice 22 8 14 27:52 20
15 Cerrad Enea Czarni Radom 23 3 20 22:62 13
16 BBTS Bielsko-Biała 23 2 21 16:67 6

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.

Wyniki 23 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - Indykpol AZS Olsztyn (przełożony na 24 lutego)
  • BBTS Bielsko-Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (19:25, 10:25, 25:22, 25:23, 10:15)
  • Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:21, 25:13, 19:25, 25:21)
  • PSG Stal Nysa - LUK Lublin 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)
  • Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:20, 28:26, 25:22)
  • Barkom Każany Lwów - Cerrad Enea Czarni Radom 0:3 (16:25, 17:25, 25:27)
  • poniedziałek
  • Cuprum Lubin - GKS Katowice
  • Asseco Resovia - Jastrzębski Węgiel (przełożony na 22 marca)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla