ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 1:3. Zaczęli fatalnie i kapitalnie skończyli LIVE!
17 marca 2024
(16 opinii)Terminarz
06.04 (sob)
|
Asseco Resovia | typuj | TREFL Gdańsk | ||||
04.04 (czw)
g.18:20
|
TREFL Gdańsk | typuj | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||
30.03 (sob)
g.17:30
|
Indykpol AZS Olsztyn | typuj | TREFL Gdańsk | ||||
22.03 (pt)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | typuj | PSG Stal Nysa | ||||
17.03 (nd)
g.18:00
|
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 1:3 | TREFL GDAŃSK | LIVE! | |||
09.03 (sob)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | 3:2 | Jastrzębski Węgiel | LIVE! | |||
06.03 (śro)
g.18:20
|
TREFL Gdańsk | 2:3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | LIVE! | |||
25.02 (nd)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | 3:1 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||
18.02 (nd)
g.14:45
|
Projekt Warszawa | 3:0 | TREFL Gdańsk | ||||
14.02 (śro)
g.17:30
|
Jastrzębski Węgiel | 3:0 | TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
11.02 (nd)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | 2:3 | PGE GiEK Skra Bełchatów | LIVE! | |||
07.02 (śro)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | 3:2 | Bogdanka LUK Lublin | ||||
30.01 (wt)
g.17:30
|
KGHM Cuprum Lubin | 3:2 | TREFL Gdańsk | ||||
24.01 (śro)
g.18:20
|
TREFL Gdańsk | 3:0 | Barkom Każany Lwów | ||||
20.01 (sob)
g.20:30
|
TREFL Gdańsk | 3:0 | Enea Czarni Radom | ||||
14.01 (nd)
g.20:30
|
TREFL Gdańsk | 2:3 | GKS Katowice | ||||
06.01 (sob)
g.14:45
|
TREFL Gdańsk | 3:1 | Asseco Resovia | LIVE! | |||
03.01 (śro)
g.15:45
|
Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 3:1 | TREFL Gdańsk | ||||
23.12 (sob)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | 3:0 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||
17.12 (nd)
g.20:30
|
PSG Stal Nysa | 3:0 | TREFL Gdańsk | ||||
10.12 (nd)
g.14:45
|
TREFL Gdańsk | 3:0 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | LIVE! | |||
05.12 (wt)
g.21:00
|
Jastrzębski Węgiel | 3:0 | TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
03.12 (nd)
g.14:45
|
Aluron CMC Warta Zawiercie | 3:1 | TREFL Gdańsk | LIVE! | |||
24.11 (pt)
g.17:30
|
Ślepsk Malow Suwałki | 0:3 | TREFL Gdańsk | ||||
18.11 (sob)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | 0:3 | Projekt Warszawa | ||||
14.11 (wt)
g.20:30
|
PGE GiEK Skra Bełchatów | 1:3 | TREFL Gdańsk | ||||
10.11 (pt)
g.20:30
|
Bogdanka LUK Lublin | 3:2 | TREFL Gdańsk | ||||
04.11 (sob)
g.17:30
|
TREFL Gdańsk | 3:0 | KGHM Cuprum Lubin | ||||
29.10 (nd)
g.17:30
|
Barkom Każany Lwów | 0:3 | TREFL Gdańsk | ||||
25.10 (śro)
g.16:00
|
Enea Czarni Radom | 1:3 | TREFL Gdańsk | ||||
22.10 (nd)
g.20:30
|
GKS Katowice | 0:3 | TREFL Gdańsk |
Tabela
Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny | M | Z | P | Sety | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 26 | 22 | 4 | 70:21 | 67 |
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 26 | 21 | 5 | 69:29 | 61 |
3 | Projekt Warszawa | 25 | 20 | 5 | 63:24 | 59 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 26 | 19 | 7 | 64:37 | 52 |
5 | Trefl Gdańsk | 26 | 15 | 11 | 57:42 | 48 |
6 | Bogdanka LUK Lublin | 26 | 16 | 10 | 58:45 | 47 |
7 | Indykpol AZS Olsztyn | 26 | 11 | 15 | 50:51 | 39 |
8 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 26 | 13 | 13 | 47:46 | 38 |
9 | PSG Stal Nysa | 26 | 12 | 14 | 50:53 | 37 |
10 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 25 | 13 | 12 | 47:50 | 36 |
11 | Barkom Każany Lwów | 25 | 11 | 14 | 41:54 | 30 |
12 | Ślepsk Malow Suwałki | 26 | 8 | 18 | 33:61 | 23 |
13 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 25 | 7 | 18 | 32:62 | 23 |
14 | GKS Katowice | 26 | 7 | 19 | 36:64 | 22 |
15 | KGHM Cuprum Lubin | 26 | 6 | 20 | 34:65 | 21 |
16 | Enea Czarni Radom | 26 | 5 | 21 | 21:68 | 15 |
W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.
Wyniki 26 kolejki:
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - TREFL GDAŃSK 1:3 (25:16, 20:25, 21:25, 17:25)
- PSG Stal Nysa - Bogdanka LUK Lublin 1:3 (21:25, 25:21, 25:27, 23:25)
- PGE GiEK Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:1 (25:18, 25:19, 25:27, 25:18)
- Asseco Resovia - Enea Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:15, 25:19)
- Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki 3:2 (24:26, 24:26, 25:22, 25:20, 15:10)
- Indykpol AZS Olsztyn - KGHM Cuprum Lubin 2:3 (23:25, 27:25, 26:24, 21:25, 10:15)
- wtorek
- Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Barkom Każany Lwów
Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla
-
Patryk Niemiec
ocena
5.33(27 ocen) -
Lukas Kampa
ocena
5.15(27 ocen) -
Jordan Zaleszczyk
ocena
5.09(33 oceny)
Najbliższe spotkanie
piątek, g. 17:30
Gdańsk, Sopot,
Ergo Arena
Najlepiej typujący wyniki Trefla
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Wojteks 23 | 27 | 50 | 66.7% |
2. Janusz Ciopciński | 24 | 50 | 70.8% |
3. Miś Beżuś | 27 | 49 | 74.1% |
4. Piotr Fritza | 27 | 49 | 66.7% |
5. Renata Koczyńska | 26 | 48 | 65.4% |
Relacje LIVE
-
17 marca 2024, godz. 18:00
-
9 marca 2024, godz. 17:30
-
6 marca 2024, godz. 18:20