• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
27.04 (śr) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:0 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (sob) g.20:30
GKS Katowice 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (śr) g.17:30
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.04 (sob) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.04 (śr) g.17:30
Jastrzębski Węgiel 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.04 (pon) g.17:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.04 (sob) g.14:45
TREFL Gdańsk 2:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.04 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (pt) g.17:30
Ślepsk Malow Suwałki 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (sob) g.17:30
LUK Lublin 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (śr) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (nd) g.14:45
PGE Skra Bełchatów 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (sob) g.14:45
mecz pucharowy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.02 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Projekt Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.02 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 3:2 Asseco Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.02 (wt) g.20:30
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:1 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (pt) g.20:30
Stal Nysa 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.01 (pon) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:0 Cerrad Enea Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (śr) g.18:30
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:1 Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (pt) g.20:30
Cuprum Lubin 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (nd) g.20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (śr) g.20:30
TREFL Gdańsk 1:3 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy BBTS Bielsko-Biała 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (nd) g.20:30
TREFL Gdańsk 1:3 Ślepsk Malow Suwałki przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.12 (nd) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:0 LUK Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (nd) g.14:45
Asseco Resovia 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.11 (nd) g.14:45
Projekt Warszawa 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.11 (nd) g.17:30
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Stal Nysa przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.17:30
Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.10 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 1:3 Aluron CMC Warta Zawiercie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.10 (nd) g.17:30
GKS Katowice 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Końcowa kolejność
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 Jastrzębski Węgiel
3 Aluron CMC Warta Zawiercie
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia Rzeszów
6 Indykpol AZS Olsztyn
7 TREFL GDAŃSK
8 GKS Katowice
9 Projekt Warszawa
10 Cuprum Lubin
11 LUK Lublin
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 Cerrad Enea Czarni Radom
14 PG Stal Nysa
  • FINAŁ (do trzech zwycięstw):
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 27:25, 25:23)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 2:3 (25:20, 16:25, 25:22, 12:25, 16:18)
  • Grupa Azoty ZAKSA - Jastrzębski 1:3 (24:26, 25:20, 23:25, 22:25)
  • Jastrzębski - Grupa Azoty ZAKSA 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
  • Mecze o brązowy medal (do trzech zwycięstw):
  • PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 25:21, 21:19, 23:25, 15:17)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 2:3 (22:25, 25:16, 23:25, 27:25, 13:15)
  • PGE Skra - Aluron CMC Warta 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)
  • Aluron CMC Warta - PGE Skra 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 20:25, 15:11)
  • Dwumecz o 5. miejsce:
  • Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (21:25, 25:20, 16:25, 23:25)
  • Asseco Resovia - Indykpol AZS 1:3 (23:25, 22:25, 25:19, 19:25; złoty set: 15:10)
  • Dwumecz o 7. miejsce:
  • GKS Katowice - TREFL GDAŃSK 2:3 (23:25, 18:25, 25:13, 25:22, 10:15)
  • TREFL - GKS 3:0 (25:18, 25:23, 25:18)
  • Dwumecz o 9. miejsce:
  • Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 0:3 (18:25, 21:25, 16:25)
  • Projekt - Cuprum 3:2 (25:21, 22:25, 18:25, 25:15, 16:14)
  • Dwumecz o 11. miejsce:
  • Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3 (25:23, 25:18, 18:25, 19:25, 13:15)
  • LUK - Ślepsk Malow 3:2 (25:21, 25:24, 26:28, 15:25, 15:11)
  • Kolejność na miejsca 13-14 ustalona została na podstawie wyników sezonu zasadniczego. Ostatnia drużyna - PGStal Nysa rozegra baraż (do 3 wygranych) z 2. zespołem Tauron 1. Ligi.
  • Awans z Tauron 1. Ligi
  • BBTS Bielsko-Biała
Ćwierćfinały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Aluron CMC Warta Zawiercie
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Jastrzębski Węgiel
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
PGE Skra Bełchatów
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
GKS Katowice
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Asseco Resovia
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
TREFL GDAŃSK
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Indykpol AZS Olsztyn
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 3
2
Aluron CMC Warta Zawiercie
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca półfinału 1
3
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca półfinału 2
1

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.10.2022 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

96%

123 typowania

2

4%

5 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Kazimierz Wróblewski 34 75 76.5%
2. Kazek O.K. 35 70 71.4%
3. Adam Fornal 32 70 75%
4. Czesław Belka 34 70 70.6%
5. Włodzimierz Kamelski 34 70 70.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »