Terminarz

Sezon:
23.03 (sob)
TREFL Gdańsk MKS Będzin
16.03 (sob)
Cerrad Czarni Radom TREFL Gdańsk
11.03 (pon)
TREFL Gdańsk PGE Skra Bełchatów
08.03 (pt)
TREFL Gdańsk Aluron Virtu Warta Zawiercie
05.03 (wt)
TREFL Gdańsk ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
02.03 (sob)
ONICO Warszawa TREFL Gdańsk
27.02 (śr)
mecz pucharowy Greenyard Maaseik TREFL Gdańsk
23.02 (sob) g.20:30
TREFL Gdańsk typuj Cuprum Lubin
20.02 (śr) g.17:30
Asseco Resovia typuj TREFL Gdańsk
17.02 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk typuj Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu LIVE!
14.02 (czw) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:2 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.02 (nd) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 2:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.14:45
Chemik Bydgoszcz 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (śr) g.20:00
mecz pucharowy Berlin Recycling Volleys 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:1 Greenyard Maaseik przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.01 (pt) g.20:30
GKS Katowice 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.20:30
MKS Będzin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 3:0 Berlin Recycling Volleys przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.12 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 Cerrad Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.12 (śr) g.18:00
Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (pt) g.20:30
TREFL Gdańsk 1:3 Onico Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.11 (czw) g.19:00
Stocznia Szczecin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (nd) g.14:45
Cuprum Lubin 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (wt) g.18:00
mecz pucharowy PGE Skra Bełchatów 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (pt) g.18:00
TREFL Gdańsk 1:3 Asseco Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.11 (sob) g.14:45
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.11 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:1 Chemik Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (śr) g.18:00
TREFL Gdańsk 3:2 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (nd) g.17:30
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk 0:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.10 (sob) g.14:45
PGE Skra Bełchatów 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (śr) g.18:30
TREFL Gdańsk 3:2 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 16 16 0 48:9 47
2 ONICO Warszawa 17 13 4 41:23 38
3 Jastrzębski Węgiel 17 13 4 41:23 37
4 Cerrad Czarni Radom 17 11 6 35:23 32
5 Aluron Virtu Warta Zawiercie 18 11 7 39:34 30
6 PGE Skra Bełchatów 17 8 9 32:32 24
7 GKS Katowice 18 8 10 32:35 24
8 Indykpol AZS Olsztyn 18 6 12 34:39 22
9 TREFL GDAŃSK 15 7 8 28:31 20
10 Asseco Resovia Rzeszów 17 6 11 27:39 20
11 Cuprum Lubin 17 6 11 24:39 17
12 Chemik Bydgoszcz 17 5 12 23:40 16
13 MKS Będzin 18 1 17 14:51 6
14 Stocznia Szczecin 0 0 0 0:0 0

13 grudnia z rozgrywek wycofała się Stocznia Szczecin, która miała bilans: 5 wygranych, 4 przegrane, 15 punktów, sety 16:14. Wszystkie wyniki z udziałem tej drużyny zostały anulowane. PlusLiga kontynuuje rozgrywki w składzie 13 drużyn.

Wyniki 19 kolejki:

  • Indykpol Olsztyn - TREFL GDAŃSK 2:3 (25:20, 16:25, 18:25, 25:19, 11:15)
  • Asseco Resovia - Skra Bełchatów 3:1 (23:25, 25:17, 25:23, 25:22)
  • Cuprum Lubin - MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
  • Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)
  • GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:20, 25:19, 27:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 17.02.2019 godz. 14:45 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

26%

73 typowania

2

74%

208 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sławek Surkont 22 53 86.4%
2. Bartosz Borkowski 21 52 85.7%
3. Tomek Marcinkowski 22 52 81.8%
4. Marek Węgrzynowski 22 52 81.8%
5. Krystian Kaźmierczak 22 52 81.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »