Trener

Michał Winiarski
ocena z sezonu
5.16 (863 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Mika
ocena z sezonu
5.25 (272 oceny)
Mariusz Wlazły
ocena z sezonu
5.02 (777 ocen)
Pablo Crer
ocena z sezonu
4.88 (763 oceny)
Maciej Olenderek
ocena z sezonu
4.73 (741 ocen)
Bartłomiej Lipiński
ocena z sezonu
4.70 (802 oceny)
Bartłomiej Mordyl
ocena z sezonu
4.69 (583 oceny)
Moritz Reichert
ocena z sezonu
4.61 (717 ocen)
Kewin Sasak
ocena z sezonu
4.49 (604 oceny)
Łukasz Kozub
ocena z sezonu
4.43 (494 oceny)
Jordan Zaleszczyk
ocena z sezonu
4.38 (94 oceny)
Karol Urbanowicz
ocena z sezonu
4.31 (420 ocen)
Dawid Pruszkowski
ocena z sezonu
3.90 (21 ocen)

Terminarz

08.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Asseco Resovia LIVE!
03.04 (sob) godz.20:30 Asseco Resovia 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
31.03 (śr) godz.18:00 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
27.03 (sob) godz.17:30 Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:2 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
20.03 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
13.03 (sob) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 bez publiczności TREFL Gdańsk
07.03 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Aluron CMC Warta Zawiercie
22.02 (pon) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk
17.02 (śr) godz.17:30 PGE Skra Bełchatów 1:3 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
07.02 (nd) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności GKS Katowice

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia
6 TREFL GDAŃSK
7 Ślepsk Malow Suwałki
8 Aluron Warta CMC Zawiercie
9 GKS Katowice
10 Indykpol AZS Olsztyn
11 Cuprum Lubin
12 Cerrad Enea Czarni Radom
13 Stal Nysa
14 MKS Będzin
  • O 3. miejsce
  • PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:2
  • Dwumecz o 5. miejsce
  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 2:0
  • Dwumecz o 7. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Alurn CMC Warta Zawiercie 2:1*
  • Dwumecz o 9. miejsce
  • GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:0
  • Dwumecz o 11. miejsce
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 1:2*
  • * - wygrana w złotym secie
  • spadek do I ligi: MKS Będzin
  • awans z I ligi: BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla