• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
czytaj więcej wiadomości »

Typer

typuj

Trofea za marzec 2023:

  1. 1 miejsceGrzegorz A
  2. 2 miejsceMiś Beżuś
  3. 3 miejsceWitold Krużyński
  4. 4 miejsceKazimierz Wroblewski
  5. 5 miejsceMarek Węgrzynowski

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

Czy transfer Huberta Jabłońskiego i Norberta Kościucha będzie dobrym ruchem Zdunek Wybrzeża?

Najbliższe mecze w Trójmieście

Imprezy sportowe

Jacek Główczyński

Redaktor serwisu

Jacek Główczyński

j.glowczynski@trojmiasto.pl

01.04 g.16.00
Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
01.04 g.17.30
Rawlplug Sokół Łańcut
01.04 g.20.00
Śląsk Wrocław
01.04 g.20.00
GKS Katowice
02.04 g.12.00
Awenta Pogoń Siedlce
01.04 g.14.00
Posnania
0:108
01.04 g.14.00
Zawisza Bydgoszcz
mecz trwa
01.04 g.12.00
Sokół Kleczew
31.03 g.19.30
Enea Zastal BC Zielona Góra
26.03 g.20.30
Chrobry Głogów

Last minute!

Tabela

Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Raków Częstochowa 25 19 4 2 51:16 61
2 Legia Warszawa 25 15 7 3 39:26 52
3 Lech Poznań 25 12 7 6 34:23 43
4 Pogoń Szczecin 25 11 7 7 37:35 40
5 Warta Poznań 26 10 8 8 30:23 38
6 Widzew Łódź 25 10 7 8 31:28 37
7 Cracovia 25 9 7 9 28:24 34
8 Piast Gliwice 26 9 6 11 28:27 33
9 Wisła Płock 25 9 5 11 34:34 32
10 Radomiak Radom 25 9 5 11 26:29 32
11 Zagłębie Lubin 26 8 7 11 24:36 31
12 Stal Mielec 25 8 6 11 27:31 30
13 Śląsk Wrocław 25 7 9 9 25:34 30
14 Jagiellonia Białystok 25 6 11 8 35:34 29
15 Górnik Zabrze 26 7 7 12 32:39 28
16 Korona Kielce 25 7 6 12 27:37 27
17 LECHIA GDAŃSK 25 7 4 14 25:42 25
18 Miedź Legnica 25 4 7 14 25:40 19

Rozegrane zostaną 34. kolejki, w których każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Trzy pierwsze drużyny zapewnią sobie występy w europejskich pucharach. Taką możliwość otrzyma też czwarta drużyna, jeśli Puchar Polski zdobędzie ktoś z miejsc 1-4.
Z PKO BP Ekstraklasa zdegradowane zostaną trzy ostatnie drużyny.

Wyniki 26 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Śląsk Wrocław (sobota, godz. 20)
  • Zagłębie Lubin - Warta Poznań 0:0
  • Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
  • sobota
  • Korona Kielce - Miedź Legnica
  • Legia Warszawa - Raków Częstochowa
  • niedziela
  • Cracovia - Widzew Łódź
  • Lech Poznań - Pogoń Szczecin
  • Wisła Płock - Radomiak Radom
  • poniedziałek
  • Stal Mielec - Jagiellonia Białystok

Trójmiejscy idole

Najbardziej zawiedli

Najczęściej czytane

KL Lechia Gdańsk

Organizator imprez:
- czwartki lekkoatletyczne
- Memoriał Żylewicza
- Bieg św. Dominika
- Puchar Poczty Polskiej