czytaj więcej wiadomości »

Typer

typuj

Trofea za sierpień 2020:

  1. 1 miejsceRadosław Dymkowski
  2. 2 miejsceElzbieta Tomkowska
  3. 3 miejsceEdward Tomkowski
  4. 4 miejsceDorota Gajda
  5. 5 miejsceMaciek Kaszak

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najbliższe mecze w Trójmieście

Imprezy sportowe

Jacek Główczyński

Redaktor serwisu

Jacek Główczyński

j.glowczynski@trojmiasto.pl

24.09 g.19.30
Śląsk Wrocław
24.09 g.20.00
Polpharma Starogard Gd.
25.09 g.18.00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.09 g.18.30
Comarch Cracovia
25.09 g.20.30
Cuprum Lubin
20.09 g.20.30
Cerrad Enea Czarni Radom
20.09 g.17.00
Podhale Nowy Targ
20.09 g.15.00
Juvenia Kraków
19.09 g.20.00
Sandra Spa Pogoń Szczecin

Tabela

Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Górnik Zabrze 4 4 0 0 12:3 12
2 Raków Częstochowa 4 3 0 1 10:5 9
3 Śląsk Wrocław 4 2 1 1 8:5 7
4 Pogoń Szczecin 4 2 1 1 5:4 7
5 Zagłębie Lubin 4 2 1 1 5:4 7
6 Legia Warszawa 4 2 0 2 5:6 6
7 LECHIA GDAŃSK 4 2 0 2 6:8 6
8 Wisła Płock 4 1 2 1 6:4 5
9 Jagiellonia Białystok 3 1 2 0 5:4 5
10 Lech Poznań 4 1 2 1 7:7 5
11 Stal Mielec 4 0 2 2 4:8 2
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 0 2 2 7:12 2
13 Wisła Kraków 4 0 2 2 4:9 2
14 Cracovia 4 1 3 0 6:5 1
15 Piast Gliwice 3 0 1 2 0:3 1
15 Warta Poznań 4 0 1 3 0:3 1

W tym sezonie rozgrywki trwać będą przez 30 kolejek systemem każdy z każdym. Nie będzie rywalizacji w drugiej fazie, w grupach. Zdegradowana zostanie jedynie najsłabsza drużyna, bo od kolejnego sezonu ekstraklasa zostanie powiększona do 18 drużyn.
Cracovia rozpoczęła sezon z pięcioma ujemnymi punktami.

Wyniki 4 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Stal Mielec 4:2 (2:2)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:4 (1:4)
  • Wisła Kraków - Wisła Płock 0:3 (0:2)
  • Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:3 (0:2)
  • Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
  • Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1 (0:0)
  • Lech Poznań - Warta Poznań 1:0 (0:0)
  • poniedziałek
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

Trójmiejscy idole

Najbardziej zawiedli

Najczęściej czytane

KL Lechia Gdańsk

Organizator imprez:
- czwartki lekkoatletyczne
- Memoriał Żylewicza
- Bieg św. Dominika
- Puchar Poczty Polskiej