10 czerwca 2003 (artykuł sprzed 20 lat)
A Klasa
GRUPA 1

22. KOLEJKA:
Arka II Gdynia - Iskra Szemud 4:1, Korona Żelistrzewo - Celtic Reda 0:1, Orkan II Rumia - MKS Władysławowo 2:1, Handel Puck - Sokół Kosakowo 3:0, Relaks Mechowo - Orkan Gdynia 5:2. Pauzował KS Jastarnia.

GRUPA 2
Fosfory Wiślinka - GKS Kowale 2:2, Zapro Ujeścisko - Wisła Steblewo 4:1, Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Goszyn 0:1, Dragon Bojano - Handy Gdańsk 0:2, KS II Żukowo - Champion Gdańsk 0:2, GTS Rokitnica - GTS Gdańsk 7:1.

GRUPA 1

Champion II Gdańsk - Królewski Gdańsk 4:3, Pidrina Gdynia - Morena Gdańsk 4:5, Jantar Sopot - KKS Koleczkowo 8:0, Kamionka Sopot - BMG Chrysler Gdańsk 4:1, Torpedo Sopot - Olivia Gdańsk 3:2, Przylesie Sopot - Kozak Gdańsk 8:2.

18. KOLEJKA:
Wisła Długie Pole - GTS Rusocin 1:4, Fosfory II Wiślinka - GTS Rotmanka 7:3, Grom Trutnowy - GTS Pszczółki 1:2, GTS Juszkowo - LZS Krzywe Koło 1:1, Walmar Grabiny Zameczek - Osiczanka Osice (?).

• i co dalej?

czy ktos sie orientuje jak beda wygladaly zestawienia barazowe? ile druzyn spada z a klasy? jedna a druga w barazach czy tez moze dwie spadaja automatycznie a trzcia od konca gra w barazach?
    kiedy losowanie par barazowych? a moze nie ma losowania i juz wiadomo kiedy baraze?
    z tego co sie orientuje to baraze aklasa - bklasa ruszaja juz 19/06

• 0 0

• Szukaja zawodnikow do Arki

Moze nasz szanowny kopacz Rufio sprobowalby pokopac o ekstraklase. Po ostatnich boiskowych popisach mialby szanse ;-) Oj, chlopie chlopie weź ty sie lepiej do roboty i schudnij troszkę bo żal patrzeć.

• 0 0

• Dziwie sie trenerowi Olivii

Zastanawiam sie dlaczego trener Olivii zmienia w przerwie meczu zawodnikow ktorzy uzyskuja dobry wynik. Przeciez wiadomo ze skladu ktory wygrywa nie zmienia sie. Gdyby dal im pograc przez pol godziny drugiej polowy mogloby byc z nami slabo. Na szczescie zrobil zmiane wczesniej i dalismy sobie rade z Olivia!!! Znam kopaczy ktorzy weszli w drugiej polowie - myslalem ze wiecej zdzialaja. Maly koleszka napastnik ze skladu Olivii to chytry lis ale dalismy sobie z nim rade.
    Tak czy siak dalismy rade i Olivia pojechala do domu z nosem spuszczonym na kwinte.
    Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie pojdzie im lepiej. Z torpedem i tak nie wygraja!!!

• 0 0

• Rufio dostał zadyszki

Rufio znowu zaliczył kilka obcinek i w efekcie Olivia przegrała. Chłopie na co Ty liczysz prezentując taki futbol. Bo grać to trzeba umić.
    Popracuj w przerwie letniej nad kondycją, motoryką o technice juz nie wspmne bo to za trudne i moze bedzie z Ciebie dobry rezerwowy na ostatnie 5 min meczu. Powodzenia Koleżko.

• 0 0

• ????

Jakim cudem Champion pociągął Królewskiego??? Czyżby Królewski sobie odpuścił???

• 0 0

• KOLEGO Z TORPEDO

JEŚLI CHODZI O SKŁAD TO SĄ LEPSI I LEPSI A MECZ NIE WYGRAJĄ ZAWODNICY KTÓRZY SĄ ,,NIEWYSPANI,, MECZ BYŁ DO WYGRANIA LECZ CHYBA GRACZE ZLEKCEWAZYLI WDRUGIEJ POŁOWIE PRZECIWNIKÓW TORPEDO I ZOSTALI SŁUSZNIE SKARCENI ZA SWOJĄ BUCZNOŚĆ. POZDROWIONKO DLA B-KLASY.

• 0 0

• do kebaba

slyszaem ze losowanie par do barazy jest w czwartek ale co i jak o nikt chyba nie wie ,wiadomo PZPN

• 0 0

• ......

wszystko możecie przeczytać na stronie Pomorkiego Związku Piłki Nożnej

• 0 0

• champion-krolewski

ta wygrana to nie był to żaden cud..... po prostu wreszcie druzyna zagrala na miare swoich mozliwosci ( wcale nie ogromnych ) i ograła Królewskiego okazując sie druzyną skuteczniejszą ( i dużooo starszą :)) ) . Królewski raczej meczu nie odpuścił , po prostu szybko przegrywając 3:0 zagotował się sam w sobie...... ale to już ich problem . Życze mimo wszystko chłopakom w A-klasie samych zwycięstw ( no moze poza jednym : ))

• 0 0

• Champion znaczy mistrz!

Gra championa z Królewskim była naprawdęniezła , no może poza drugą połową , kiedy to chłopaki z Subisława zeszły do obrony i czekały na Real na własnej połowie. Uważam , że w takiej B klasie to wystarczy 2 razy w tygodniu potrenować , wybiegać i zagrac mecz i jest się spokojnie w czubi etabeli , w A klasie może 1 trening więcej i już cała recepta