22 października 2002 (artykuł sprzed 21 lat)
A - KLASA
GRUPA 2
9. KOLEJKA:
GKS Kowale - Zapro Ujeścisko 2:2 (Sołtys, Butomski - Kubicz 2), Champion Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański 1:3 (Kaup - Barańczuk 3), Wisła Steblewo - GTS Rokitnica 2:0 (Gapa, Mikosik), GTS Goszyn - Dragon Bojano 1:0 (Lejkowski), TS Gdańsk - Handy Gdańsk 0:0, KS II Żukowo - Fosfory Wiślinka - ze względu na stan boiska sędzia przerwał mecz w 45 min (2:0).

9. KOLEJKA:
Pidrina Gdynia - Champion II Gdańsk 6:0 (Meller 4, Pollikeit, Zgutczyński), Królewski Gdańsk - Torpedo Sopot 6:0 (T. Musik 2, M. Muła, Hajdamowicz, Wasilewski, Sałata), Olivia Gdańsk - Przeciąg Sopot 0:2 (Trzebiatowski, Staniszewski), BMG Chrysler Gdańsk - Przylesie Sopot 5:5 (? - Wiliwis 3, Kowalski, Malak), Kaszubski Koleczkowo - Kozak Gdańsk 7:3, Morena Gdańsk - Sopocki Potok Kamionka 5:1.

9. KOLEJKA:
Rotmanka - Fosfory II Wiślinka 5:1, Rusocin - Wisła Długie Pole 0:2, Potok Pszczółki - Grom Trutnowy 3:1, Osiczanka Osice - Walmar Grabiny Zameczek 3:2, Krzywe Koło - Juszkowo 5:2.

• GKS KOWALE!!!!!

GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!GKS KOWALE!!!!!

• 0 0

• co robisz?

fanie z kowal. ta strona przeznaczona jest dla wyrazania swoich mysli i pogladow a nie do wyrazistych okrzykow z nazwa swojej druzyny!! wyobraz sobie co by sie stalo gdyby kazdy z zawodnikow w taki sposob prezentowal zadowolenie z gry dla swojego zespolu jak ty?

• 0 0

• Stefanek

poczuł smród ,że wtopi z Zukowem i za tanie piwo butelkowe w przerwie meczu ubłagał "czarnego".Mecz będzie przełożony na środę,Stefanek wystawi swoją młodzież a Zukowo mecz oleje albo przyjadą w sześciu i 3 pkt "nerka" będzie miał.

• 0 0

• Stefanek

• 0 0

• Zieba z SPK królem b ka

• 0 0

• \ mówiąć

bardzo dobrze ,ze mecz zostal przerwany!!! szkoda plyty w zukowie ! a poza tym to pewnie nie byla gra w pilke tylko kopanina w blocie!!! PO CO TO KOMU!!! ZADNEJ RADOSCI! a co do pana STEFANA to w nadchodzacej kolejce fosfory graja z handy i zobaczymy czy jemu nie bedzie szkoda plyty!...:-) (bagno straszne)

• 0 0

• Spk

extra zieba ...widze ze sie wzieles za SPK...pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych ta stronke i kopiacych oczywiscie...przed SPK mecz z Olivia musimy go wygrac bop jak przegramy to bedzie blamanz....

• 0 0

• do Gościa o dźwięcznym pseudo: madrzejszy:)

A cóż ja innego robię jeśli nie "wyrażam swoich myśli i poglądów" na temat drużyny z Kowal???!!! Poucz mnie "co by sie stalo gdyby kazdy z zawodnikow w taki sposob prezentowal zadowolenie z gry dla swojego zespolu"?! Przecież drużyna z Kowal w zeszłym sezonie grała "w ogonie" serie "A";) a teraz lideruje! Po prostu cieszę się z dobrych wyników tej ekipy! Tym razem wyraziłem to w taki "kibicowski" sposób. Nie zawsze trzeba to czynić w sposób "fachowy". A to forum właśnie po to jest! Bądź człowieku "mądrzejszy" i zacznij tolerować takie wpisy, bo z tego co piszesz wynika, że brak Tobie tolerancji dla innych sposobów wyrażania zadowolenia....! z pozdrowieniami