Arka Gdynia - Korona Kielce 1:0. Murawa tym razem nie przeszkodziła

Damian Konwent
3 grudnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat)

Michał Marcjanik zapewnił zwycięstwo Arce Gdynia w meczu z Koroną Kielce. Dla obrońcy żółto-niebieskich to pierwszy gol w tym sezonie. Michał Marcjanik zapewnił zwycięstwo Arce Gdynia w meczu z Koroną Kielce. Dla obrońcy żółto-niebieskich to pierwszy gol w tym sezonie.

Arka Gdynia pokonała Koronę Kielce 1:0 (1:0) w meczu 15. kolejki Fortuna I ligi. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Michał Marcjanik. W drugiej połowie gospodarze nie wykorzystali kilku okazji na podwyższenie prowadzenia. Spotkanie odbyło się z jednodniowym opóźnieniem. 2 grudnia nie można było grać z powodu zmrożonego boiska, mimo że obiekt dysponuje podgrzewaną murawą. Gdyńskie Centrum Sportu przeprosiło za zaistniałą sytuację.

Firlej
  • 68' Siemaszko Zmiany Wolsztyński
  • 74' Żebrowski Zmiany Mazek
  • 74' Łabojko Zmiany Drewniak
  • 74' Letniowski Zmiany Soboczyński
  • 90+3 Jankowski Zmiany 46 Wawszczyk
  • 55' Kiełb Zmiany Długosz
  • 72' Firlej Zmiany Łysiak
  • 82' Kaczmarski Zmiany Lisowski
  • 15' Marcjanik
  • 55' Deja

Tak wyglądała murawa na Stadionie Miejskim w Gdyni w przerwie meczu

Relacja live - Dziś o godzinie 9 nastąpiła pozytywna weryfikacja stanu murawy Stadionu Miejskiego przez delegata PZPN. Całonocne zabiegi, zwiększona praca aparatury grzewczej oraz montaż specjalnej maty ochronnej pozwolą na rozegranie spotkania Arki Gdynia z Koroną Kielce o godzinie 12 - czytamy na twitterowym profilu Gdyńskiego Centrum Sportu.

Gdyńskie Centrum Sportu, które zarządza Stadionem Miejskim przy ul. Olimpijskiej i wynajmuje go Arce na oficjalne mecze oraz niektóre treningi, jeszcze wcześniej odniosło się do całej sprawy.

"przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że trwają intensywne prace nad przygotowaniem murawy do rozegrania spotkania w nowym terminie. Dołożymy wszelkich starań, by podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości" - oświadczyło GCS za pośrednictwem Twittera.

Mecz Arka Gdynia - Korona Kielce przełożony z powodu złego stanu murawy. Wyjaśniamy, dlaczego?

Arka Gdynia będzie chciała się podnieść po niedzielnej porażce z Widzewem Łódź.

Widzew Łódź - Arka Gdynia 2:1. Relacja live, możliwość wystawienia ocen piłkarzom i trenerowi

Po wyjazdowej porażce, trener Ireneusz Mamrot nie krył rozczarowania.

Rozczarowanie i złość po przegranej z Widzew Łódź

Właściwie od przerwanej passy zwycięstw na początku sezonu, Arka Gdynia nie potrafi wygrać więcej niż dwóch meczów z rzędu. Przed spotkaniem z Koroną Kielce, trener Ireneusz Mamrot wyznał, że przynajmniej dwa zimowe wzmocnienia przydadzą się w zachowaniu większej stabilności.

Arce Gdynia potrzeba dwóch wzmocnień, które podniosą jakość

Dla Arki Gdynia i Korony Kielce to już drugie w tym sezonie bezpośrednie spotkanie. Niemal miesiąc temu zespoły walczyły w 1/16 finału Pucharu Polski. Awans na Stadionie Miejskim w Gdyni wywalczyli wówczas żółto-niebiescy.

Arka Gdynia - Korona Kielce 2:0. Awans do 1/8 finału Fortuna Puchar Polski

Pierwsza "11" Arki: 22 Kajzer - 15 Kasperkiewicz, 99 Kwiecień, 29 Marcjanik, 17 Marciniak, 16 Deja, 77 Żebrowski, 35 Łabojko, 10 Letniowski, 9 Siemaszko, 7 Jankowski

Ławka rezerwowych Arki: 30 Krzepisz - 6 Soszyński, 11 Mazek, 23 Wolsztyński, 25 Drewniak, 26 danch, 31 Markiewicz, 40 Sobczyński, 46 Wawszczyk

W składzie żółto-niebieskich nie ma Mateusza Młyńskiego. Powrócił za to Arkadiusz Kasperkiewicz (ARKA Gdynia)
Pierwsza "11" Korony: 88 Kozioł (Korona Kielce) - 25 Szymusik (Korona Kielce), 4 Tzimopoulos (Korona Kielce), 27 Grzelak (Korona Kielce), 23 Kordas (Korona Kielce), 6 Podgórski (Korona Kielce), 7 Cetnarski (Korona Kielce), 37 Kaczmarski (Korona Kielce), 10 Kiełb (Korona Kielce), 11 Thiakane (Korona Kielce), 9 Firlej
(Korona Kielce)

Ławka Korony: 97 Osobiński - 8 Petrović, 14 Diaz, 16 Długosz, 19 Łysiak, 29 Lisowski, 33 Basiuj, 71 Szywacz, 78 Górski
Piłkarze Arki w tradycyjnych żółto-niebieskich strojach. Korona na biało
1'
od środka zaczyna Arka
2'
Szymusik (Korona Kielce) zagrywa ręką. Rzut wolny z lewego sektora boiska na połowie Korony
2'
Letniowski (ARKA Gdynia) mocno w pole karne, ale łapie Kozioł (Korona Kielce)
2'
Korona od razu wznowiła akcję od bramki, przeszła na połowę Arki, ale czujnie zachował się Kajzer (ARKA Gdynia)
3'
Thiakane (Korona Kielce) minął Marcjanika (ARKA Gdynia), zagrał w pole karne, ale piłka nie znalazła adresata
5'
Thiakane (Korona Kielce) faulowany na własnej połowie. Wcześniej piłkę na lewym skrzydle stracił Siemaszko (ARKA Gdynia)
6'
Drewniak fauluje rywala po niedokładnym podaniu Letniowskiego (ARKA Gdynia)
7'
Niedokładne podania z obu stron w środkowej strefie boiska. Korona uspokaja grę
8'
Kasperkiewicz (ARKA Gdynia) dośrodkowuje, ale piłkę wybijają obrońcy
9'
Deja (ARKA Gdynia) strzela z woleja. Piłka wybita przez obrońców po rzucie rożnym wpadła pod nogi pomocnika Arki, ale ten uderzył wysoko nad bramką
11'
Marciniak (ARKA Gdynia) w dwójkowej akcji z Letniowskim (ARKA Gdynia) zakończone dośrodkowaniem obrońcy Arki. Żebrowski (ARKA Gdynia) uderzył jednak zbyt lekko
13'
Arka narzuca tempo. Letniowski (ARKA Gdynia) poradził sobie z dwoma rywalami, ale pod polem karnym rywali piłkę poza linią boczną wybił obrońca
14'
Arkowcy zażegnują niebezpieczeństwo, które nadchodziło prawą stroną boiska
15'
[1:0] ARKA Gdynia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Marcjanik. Marciniak wrzucił piłkę z autu, a zawodnik z nr 29 od razu uderzył po wejściu w pole karne.
16'
Chwilę później w bliźniaczej sytuacji bramkę zdobyć mogli goście, ale obrońcy wybili piłkę. Kielczanie domagali się jeszcze rzutu karnego, ale gwizdek milczy
16'
Korona dąży do wyrównania. Kiełb (Korona Kielce) z lewej strony wchodzi w pole karne, ale nieudanie
18'
Letniowski (ARKA Gdynia) traci piłkę po przetrzymaniu jej na połowie rywali
19'
Kwiecień (ARKA Gdynia) przerywa płaskie dośrodkowanie Firleja (Korona Kielce)
20'
Żebrowski (ARKA Gdynia) faulowany na wysokości środka boiska
21'
Siemaszko (ARKA Gdynia) faulowany na wysokości pola karnego rywali z lewej strony
22'
Letniowski (ARKA Gdynia) płasko posyła piłkę w pole karne, ale nikt nie przecina dośrodkowania. Po chwili uderzał jeszcze Kasperkiewicz (ARKA Gdynia), ale bez powodzenia
25'
Marcjanik (ARKA Gdynia) wybija piłkę po podaniu Szymusika (Korona Kielce) w pole karne
25'
Po chwili aut wywalczony przez Arkę
26'
Thiakane (Korona Kielce) uderza z 18. metra, ale obok lewego słupka Kajzera (ARKA Gdynia)
27'
Thiakane (Korona Kielce) tym razem lewym skrzydłem. Podaje po ziemi, ale wybija Marcjanik (ARKA Gdynia)
28'
Kajzer (ARKA Gdynia) wychodzi na przed pole i wybija piłkę głową
29'
Podgórki strzela po ziemi z 20 metrów. Piłkę odbija Kwiecień (ARKA Gdynia), ale przy piłce Korona
29'
Arka w kontrze. Kasperkiewicz (ARKA Gdynia) minął rywala i wyłożył piłkę Jankowskiemu (ARKA Gdynia), ale ten uderza nad bramką
30'
Podgórski (Korona Kielce) faulowany w środkowej strefie boiska
31'
Deja (ARKA Gdynia) fauluje Thiakane (Korona Kielce)
32'
Łabojko (ARKA Gdynia) przyjął dośrodkowani na twarz, aut dla gości
33'
Przy piłce wciąż Korona. Kordas (Korona Kielce) wrzuca z lewej strony, ale czujnie Kajzer (ARKA Gdynia).
35'
Thiakane (Korona Kielce) strzela z 18. metra. Kajzer (ARKA Gdynia) bez problemu łapie piłkę
36'
Rzut wolny dla Arki na połowie rywala. Do piłki podchodzi Letniowski (ARKA Gdynia), ale krótko gra z Marcjanikiem (ARKA Gdynia)
36'
Marcjanik (ARKA Gdynia) posłał wysoką piłkę w pole karne, ale ostatecznie z autu wznowi Korona
37'
Mamy 37. minutę meczu, ale murawa jest w dobrym stanie i w pełni zdatna do gry
38'
Kolejna akcja Korony bez powodzenia. Piłkarze doszli pod pole karne, ale arkowcy wyszli z kontrą po przejęciu
39'
Podgórski (Korona Kielce) minął Jankowskiego (ARKA Gdynia), wszedł w pole karne uderzył z lewej nogi, ale Kajzer (ARKA Gdynia) pewnie broni
40'
Korona wychodziła z akcją, ale w polu karnym kontuzjowany leży Siemaszko (ARKA Gdynia), dlatego sędzia przerwał grę
42'
aut dla Arki z lewej strony
43'
Goście przejmują piłkę i szybko przechodzą do ofensywy. Marcjanik (ARKA Gdynia) wybija w aut
44'
Thiakane (Korona Kielce) faulowany. Rzut wolny dla gości
44'
Szymusik (Korona Kielce) wywalczył rzut rożny po dośrodkowaniu z wolnego
45'
Kasperkiewicz (ARKA Gdynia) faulowany w polu karym Arki
45'
Wznawia Kajzer (ARKA Gdynia), ale sędzia musiał cofnąć bramkarza Arki. Po chwili aut dla gospodarzy
45'
Sędzia doliczył 1 minutę
45+1
Koniec 1. połowy. Arka prowadzi z Koroną 1:0
Dobre tempo spotkania na Stadionie Miejskim w Gdyni. Oba zespoły szybko przechodzą z obrony do ataku po odebraniu, ale na razie tylko jeden strzał znalazł drogę do siatki i to po wznowieniu z linii bocznej. Arkowcy mogli prowadzić wyżej, gdyby Deja (ARKA Gdynia) i Jankowski (ARKA Gdynia) lepiej przymierzyli, ale swoje okazje mieli również goście. Stan murawy po 45. minucie wygląda na przyzwoity i zdatny do gry, mimo że jeszcze wczoraj wieczorem płyta boiska była zamarznięta. Dodajmy, że w Gdyni wciąż utrzymuje się minusowa temperatura.
Tak w przerwie meczu wygląda murawa boiska
46'
Zaczynamy 2. połowę. Bez zmian w obu drużynach
46'
Kajzer (ARKA Gdynia) na prawą stronę do Kasperkiewicza (ARKA Gdynia), ale ten przyjął ją za linią boczną
47'
Thiakane (Korona Kielce) strzela po dośrodkowaniu, ale Senegalczyk uderzył wyżej niż mocniej
48'
Letniowski (ARKA Gdynia) leży na boisku. Rywale wybijają na aut
48'
Arka w kontrze. Jankowski (ARKA Gdynia) jednak zagrywa ręką
50'
Jankowski (ARKA Gdynia) uderza, ale broni Kozioł (Korona Kielce). To była dobra okazja Arki. Mamy rzut rożny
51'
Obrońcy wybujają, ale piłkę przejął Deja (ARKA Gdynia). Broni jednak Kozioł (Korona Kielce)
52'
Deja (ARKA Gdynia) niedokładnie do Żebrowskiego (ARKA Gdynia)
52'
Kolejna akcja Arki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej
53'
Siemaszko (ARKA Gdynia) marnuje okazję sam na sam. Artur dostał podanie od Letniowskiego (ARKA Gdynia), ale po przebiegnięciu 20 metrów górą okazał się Kozioł (Korona Kielce)
54'
Arka w natarciu. Marciniak (ARKA Gdynia) jednak blokowany przez rywali na lewym skrzydle
55'
Żółtą kartką został ukarany Deja (ARKA Gdynia) za faul na Thiakane
55'
Korona Kielce przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kiełb, w jego miejsce wchodzi Długosz.
56'
Nieudana kontra Arki. Piłka wróciła na połowę gospodarzy i faulowany jest Deja (ARKA Gdynia)
57'
Letniowski (ARKA Gdynia) mocno w pole karne z rzutu wolnego, ale wybijają goście
58'
Gospodarze wywalczyli rzut rożny. Do piłki podchodzi Letniowski (ARKA Gdynia) i Łabjko
59'
Zagranie na krótki słupek, ale wybija obrońca. Kolejny korner
60'
Rywale wybijają na przedpole, ale niecelnie uderzył Kasperkiewicz (ARKA Gdynia)
61'
"Klepka" gospodarzy, ale niedokładnie Jankowski (ARKA Gdynia)
62'
Deja (ARKA Gdynia) fauluje Tzimopouosa
63'
Kajzer (ARKA Gdynia) uspokaja grę i wznawia ją z własnego pola karnego
64'
Walka w środkowej strefie boiska. Siemaszko (ARKA Gdynia) zbyt mocno wysłał Żebrowskiego (ARKA Gdynia) na skrzydło. Ten dośrodkował, ale bramkarz łapie piłkę
66'
Letniowski (ARKA Gdynia) efektowanie minął dwóch rywali i podał do Jankowskiego (ARKA Gdynia), ale ten strzelił nad poprzeczką
66'
Teraz już widać większe powyrywane kępy murawy, ale boisko wciąż jest zdatne do gry
67'
Rzut wolny dla gości. Dośrodkowywał będzie Podgórski (Korona Kielce)
67'
Wysoką piłkę bez problemu łapie Kajzer (ARKA Gdynia)
68'
Letniowski (ARKA Gdynia) dośrodkował z prawej strony, ale piłka nie znalazła adresata
68'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Siemaszko, w jego miejsce wchodzi Wolsztyński.
69'
Rzut rożny dla Arki. Obrońca blokuje Letniowskiego (ARKA Gdynia) i wślizgiem wybija za linię końcową
70'
Nic nie wyniknęło z dośrodkowania Letniowskiego (ARKA Gdynia). Kasperkiewicz (ARKA Gdynia) musiał ratować się wybiciem na aut, by zażegnać kontrę rywali
71'
Wolsztyński (ARKA Gdynia) fauluje Grzelaka (Korona Kielce)
71'
Żebrowski (ARKA Gdynia) mocno w pole karne, ale bez powodzenia
72'
Korona Kielce przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Firlej, w jego miejsce wchodzi Łysiak.
74'
aut dla Arki. Dobre tempo z jednej i z drugiej strony
74'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Żebrowski, w jego miejsce wchodzi Mazek.
74'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Łabojko, w jego miejsce wchodzi Drewniak.
74'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Letniowski, w jego miejsce wchodzi Soboczyński.
77'
Arka przechodzi do ofensywny. Teraz piłka wybita po mocnym podaniu Kasperkiewicza (ARKA Gdynia)
77'
Wolsztyński (ARKA Gdynia) na spalonym
79'
Rożny dla gości. Akcje przerwał Marcjanik (ARKA Gdynia)
80'
Wybita piłka przez gospodarzy, ale zatrzymany Mazek (ARKA Gdynia)
81'
Mazek (ARKA Gdynia) w 100-procentowej sytuacji w bramkarza. Jankowski (ARKA Gdynia) dobija, ale górą również Kozioł (Korona Kielce)
82'
Korona Kielce przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kaczmarski, w jego miejsce wchodzi Lisowski.
83'
Jankowski (ARKA Gdynia) fauluje rywala
84'
Rożny dla gości
85'
Kasperkiewicz (ARKA Gdynia) faulowany pod własnym polem karnym. Wznawia grę Kajzer (ARKA Gdynia)
86'
Faulowany Kordas (Korona Kielce) pod polem karnym Korony
87'
Rzut rożny dla Korony
87'
Arka wybija piłkę z pola karnego
88'
Kolejne dośrodkowanie i uderzenie Grzelaka głową, kapitalnie broni Kajzer (ARKA Gdynia). Aut dla Korony
88'
Arka wywalczyła aut na własnej połowie
89'
Kasperkiewicz (ARKA Gdynia) wrzuca piłkę w pole karne, ale łapie ją Kozioł (Korona Kielce)
90'
Rzut wolny dla Korony w środkowej strefie boiska
90'
Arbiter dolicza 3 minuty do końca spotkania
90+1
Arka wymienia podania, czeka na koniec meczu. Aut dla Korony po wybiciu piłki przez Kajzera (ARKA Gdynia)
90+2
Wolsztyński (ARKA Gdynia) znalazł się w sytuacji sam na sam z Koziołem (Korona Kielce), minął bramkarza i uderzył lewą nogą obok słupka. To była stuprocentowa okazja na gola
90+3
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Jankowski, w jego miejsce wchodzi Wawszczyk.
90+3
Rzut rożny dla Arki
90+3
Krótko rozegrany korner, Arka utrzymuje piłkę
90+3
Koniec meczu. Arka wygrała z Koroną 1:0
Druga połowa zdecydowanie na korzyść piłkarzy Arki. Żółto-niebiescy wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji, w tym 100-procentowych, jak te Wolsztyńskiego (ARKA Gdynia) czy jeszcze wcześniej Siemaszko. Wynik po przerwie się jednak nie zmienił. Warto dodać, że o ile w pierwszej części spotkania goście zagrozili Kajzerowi, tak w drugiej bramkarz Arki nie miał za wiele pracy. Spotkanie przebiegło pod znakiem dobrego tempa, gdyż jedni i drudzy szybko kierowali akcję na połowę rywala, ale już pod bramką często brakowało zdecydowania. Murawa przez całe 90 minut zdawała egzamin, mimo że temperatura powietrza wciąż była mniejsza niż 0. Gdynianie "dowieźli" jednobramkowe zwycięstwo i dopisują sobie trzy punkty po 15. kolejce Fortuna I ligi.

18 Sandecja Nowy Sącz 14 1 3 10 9:28 6
Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.
Tabela wprowadzona: 2020-12-03

Wyniki 15 kolejki

• ARKA GDYNIA - Korona Kielce 1:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna 2:1 (1:0)
  • ŁKS Łódź - Miedź Legnica 3:4 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
  • GKS Bełchatów - Chrobry Głogów 1:2 (0:1)
  • GKS Tychy - Widzew Łódź 2:1 (1:1)
  • Apklan Resovia - Radomiak Radom (przełożony na 9.12)
  • Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (odwołany z powodu złego stanu boiska)
  • Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (odwołany z powodu złego stanu boiska)

Opinie (118) 10 zablokowanych

• (5)

I'm dluzej Mamrot ich trenuje
    Tym bardziej graja tragedie

• 38 19

• wygrali 4 mecz na ostatnie 5 spotkań (1)

sa na 3 miejscu w tabeli z niewielka strata do czołówki. Awans ma byc w 2 lata a nie w tym sezonie, przestań marudzić

• 8 9

• doladnie ale tu ludziom mozgu brakuje

co mecz przegrany to zwalniac trenera a to czysta glupota , prawda jest taka ze nie ma pieniedzy na taktyke i wykonywanie zalozen trenera z naprawde wysokiego C jak na polska ekstraklase a co dopiero 1 lige i cud ze tu przyszedł , to samo bylo z Zielinskim nie bylo wynikow po 5 meczach z wykonawcami szrot i zwalniac bo trzeba grac barcelone , a tak to tylko nie spelna rozumu zarzadzajac klubem i taka droga to miernoty .
        Prawda jest taka ze gdyby zalozenia trenera byly , obrona nie robila takich baboli jak w przegranych meczach w ost minutach np . to juz dawno bylibysmy liderami ze skladem nie ma co sie oszukiwac na poziomie lekko mowiac srednim . Tu trzeba powiedziec sprawe jasno pan kolakowski i miasto jak chca sukcesow musza byc finanse i zawodnicy z duzego Z , a jak widac u nas wszystko leży organizacyjnnie a kasy mało wiec i tak cud ze ten trener tu przyszedl i co jak co z takimi wykonawcami robi i tak wyniki na +

• 9 2

• zakompleksiony betonie o twoich klubie artykuły w inf.pan niemiec

wszyscy którzy tak spinacie majtki na temat Trenera Mamrota powiem jedno , chyba nadszedł czas by zacząć myśleć że z takim trenerem i spokojem dania mu czasu i pracy mozna cos z tych grajkow zrobić , pokazal juz to Trener Zielinski ale jemu nie pozwolona trenowac zespolu długo bo chcieli tu barcelone z szrotu jakim dysponuje budzet klubu.
      Prawda jest taka ze taktycznie to poziom ekstraklasy a to ze nie ma klub pieniedzy by wykonawcami byli zawodowcy to juz inna bajka , skoro z walczaca i silna koroną widzewem i wieksoci mamy po pare setek pare sam na sam akcji to tylko tak naprawde brakuje odpowiednich wykonawcow a to juz nie wina trenera a pieniedzy w klubie ! dopoki kolakowski miasto nie zaczna dawac wiekszych pieniedzy to tu sam zidan nic by z tym materialem nie zrobil i prosze wszystkich ktorzy maja dobra na sercu Arki by zaczeli myslec ze to nie wina Trenera ( bo tego jak na finanse mamy naprawde dobrego ! ) a po prostu wykonawcow i finansow w klubie . Panie kołakowski i społka chcecie ekstraklase ? to dajcie wzmocnienia ! a nie zwalniajcie trenerwo co pol roku AMEN !

• 7 3

• Ja widzę postęp. Tylko przygotowanie fizyczne musza wzmocnić. Cos za dużo człapali.

• 3 0

• Dno

• 1 2

• Czy dzierżawiący stadion Bałtyku jeszcze mają szansę na mistrza? (20)

Schowałem się w kantorku

• 18 50

• Nie można dzierżawić asfaltu którym pokryto stadion Bałtyku (8)

budując Aleję Janka Wiśniewskiego na wysokości stoczni Crist ?!?!

• 19 6

• Ino się nie spiśkaj

• 4 3

• tam chyba parking dla tirów teraz jest

• 5 3

• pan niemiec na ktorego (1)

usługach jestescie wam to powiedział ? tak jak obiecał wam bezdomni stadion przy ulicy gdzie cala posla wiedzial ze sa najlepsze druty

• 4 6

• Jak chcesz coś napisać, to wystarczy że poznasz podstawy j. polskiego.

• 2 0

• W którym dokładnie miejscu był kiedyś stadion Sks-u na Wisniewskiego, koło przystanku Energetyków gdzieś?

• 3 2

• No moim skromnym zdaniem, to jak was goniłem z gorki, to rwaliście zelowy w 84 roku z Ejsmonda, nie z Olimpijskiej, a druga kole (2)

ekstraklasy po awansie, czyli derby 0-1 z Baltykiem, gol bodajże Witowskiego był rozgrywany na Olimpijskiej, gdzie Bałtyk był gospodarzem, więc coś źle ćpasz bredząc tu o asfaltach przy Wiśniewskiego...
        Kibic Darek rocznik 68

• 1 6

• Ciebie chyba gonili

• 2 1

• jaki kibic? chyba ZOMOwiec... buahhahahahaha :)

• 0 1

• czy dzierzawiacy nocnik arene maja jeszcze szanse na puchary? (5)

do dzis szukam butow na Zabiance

• 21 3

• LG (2)

Lepszy nocnik arena niż nic!

• 5 9

• Jaka arena.

Przecież to stadion miasta a nie bezdomnych.
          Nawet targajdruttta sprzedaliście .

• 17 2

• na portfelu pana niemca

jestescie sprzedawczykami waszej tożsamosci i z tego sie szczyt marzen zrobiliscie? , wlasciciel niemiec w wolnym miescie gdunsk na usluchach siedzac w portfelu niemcow tyle potraficie jako ,,polacy" i jeszcze dumni , pan niemiec wylaczy swiatlo i znow okregowka wita

• 10 2

• Czemu tak brzydko nazywasz stadion Bałtyku przy Olimpijskiej? (1)

"nocnik arena"? nieładnie, a buty u Alberta może dostaniesz.

• 1 1

• każdy wie co to jest nocnik arena - zwany również "pustakiem" bo przeważnie pusto na trybunach, betony nie potrafią go zapełnić

• 0 1

• Ty jeszcze biegniesz po Żabince

• 9 3

• zapytaj swojego Pana niemca (1)

który wykupij juz cala betonownie a na trauguta stawia sobie kobiety lekkich obyczajow , pewnie wasz pan wlasciciel niemiec zna odpowiedz ze stadion jest miasta i polskiego wlasciciela betoniku !

• no i fajnie

czekałem na to. teraz sie cieszę. dziękuję.

• 25 13

• Udało się,alegra padaka

• 28 12

• Przed meczem bałwochwalczej Korony z Arką

"Uważam, że to rywale powinni się nas bać bardziej, niż my ich - ocenił napastnik Korony Maciej Firlej"
    Ps. i "bardzo obiektywny" Bartoszek był zapewne tego samego zdania

• 23 6

• Parodia piłki nożnej (5)

Nie potrafią przyjąć piłki, a co dopiero celnie podać. I ta gra na aferę i ciągłe kiwki i samolubna gra. Słabo to wygląda. Bardzo słabo.

• 31 20

• ważne że Arka znowu pokonała Koronę, a to nie jest słaba drużyna, Lechia przerżnęła z nimi 0:5

• 14 3

• (1)

Potrzebne tylko dwa transfery?. Wolne żarty. Tu trzeba ich prawie wszystkich pogonić i budować drużynę od nowa!

• Bezsilność (5)

53' Siemaszko sam na sam - pudełko
    66' Jankowski nad poprzeczką
    81' Mazek sam na sam - pudełko
    90+2' Wolsztyński jak wyżej

• 46 6

• Bezsilność

albo fuksiarskie szczęście Korony

• 9 2

• Jankes co najmniej 2 okazji nie wykożystał (2)

• 9 1

• LG (1)

Wykorzystał się pisze!

• 9 1

• nie będzie niemiec pluł nam w twarz, już Marsz Kobiet wam powiedział co razem z PIS macie zrobić! podpowiem: w**********!

• 1 9

• wiec sie nie dziwmy ze to nie wina trenera!

bo co mecz przegrany to wywalac trenera i kto tu niby przyjdzie !?
      prawda jest taka ze trener Mamrot pracuje ze szrotem ktorzy musza miec 10 setek by 2 strzelic i tak cud ze tu chce pracowac i nie sztuka jest wyrzucic czlowieka ktory na ekstraklasie osiagal sukcesy tylko zaczac inwestowac w pilkarzy przez duze P !

• 5 1

• Koronę pokonali!

Już wczoraj,he,he

• 16 4

• Arka zasłużenie wygrała (2)

A powinna wygrać co najmniej 3a może 4do zera tylko brak umiejętności u niektórych graczy widać....Jankes- Tragedia

• 32 6

• Wolsztyński

To jest dopiero tragedia. Jankes chociaż biega dużo , walczy , gra presingiem a Wolsztyński to dopiero dramat.