Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Śląsk Świętochłowice
(TYP 1) 5%[18]
Remis
(TYP X) 5%[14]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 90%[303]
 
25.09 wt
godz. 15:00
Śląsk Świętochłowice
0
:
3
Śląsk Świetochłowice - Arka Gdynia 0:3. Pewny awans do 1/16 finału Pucharu Polski Śląsk Świetochłowice - Arka Gdynia 0:3. Pewny awans do 1/16 finału Pucharu Polski 25 września 2018 (151 opinii)

Piłkarze Arki Gdynia pewnie awansowali do 1/16 finału Pucharu Polski....

Trener

Zbigniew Smółka
ocena
3.10 (31 ocen)

Zawodnicy

Kacper Krzepisz
ocena
3.85 (33 oceny)
Dawid Sołdecki
ocena
3.77 (31 ocen)
Christian Maghoma
ocena
3.58 (31 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
3.54 (35 ocen)
Oskar Bohm
ocena
3.50 (30 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
3.50 (34 oceny)
Damian Zbozień
ocena
3.39 (31 ocen)
Adam Danch
ocena
3.22 (27 ocen)
Andrij Bogdanow
ocena
3.19 (31 ocen)
Robert Sulewski
ocena
3.16 (31 ocen)
Karol Danielak
ocena
3.08 (26 ocen)
Nabil Aankour
ocena
3.00 (33 oceny)
Goran Cvijanović
ocena
2.36 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Jankowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Janota
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Klimczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Marciniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Pavels Steinbors
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Zarandia
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!
19.05 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia 3:0 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
14.05 (pt) godz.20:40 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Apklan Resovia LIVE!
08.05 (sob) godz.12:40 GKS Bełchatów 0:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.05 (nd) godz.16:00 Raków Częstochowa 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (śr) godz.17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Radomiak Radom 34 20 8 6 49:20 68
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 18 11 5 56:28 65
3 GKS Tychy 34 18 9 7 49:27 63
4 ARKA GDYNIA 34 17 9 8 51:32 60
5 ŁKS Łódź 34 17 7 10 59:41 58
6 Górnik Łęczna 34 15 11 8 47:30 56
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 49:36 51
8 Odra Opole 34 13 10 11 35:41 49
9 Widzew Łódź 34 11 13 10 30:36 46
10 Sandecja Nowy Sącz 34 12 9 13 42:50 45
11 Chrobry Głogów 34 12 8 14 34:45 44
12 Korona Kielce 34 11 8 15 31:46 41
13 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 32:46 37
14 GKS 1962 Jastrzębie 34 10 5 19 32:48 35
15 Stomil Olsztyn 34 9 8 17 31:48 35
16 Resovia 34 8 8 18 27:45 32
17 Zagłębie Sosnowiec 34 8 6 20 35:43 30
18 GKS Bełchatów 34 6 7 21 24:51 23

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 34 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 0:3 (0:1)
  • Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 0:0
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Apklan Resovia 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki