Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 1) 51%[216]
Remis
(TYP X) 24%[103]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 25%[108]
 
20.10 sob
godz. 18:00
Śląsk Wrocław
1
:
2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2. Gol 17-latka Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2. Gol 17-latka LIVE! 20 października 2018 (236 opinii)

Arka Gdynia wygrała ze Śląskiem we Wrocławiu 2:1 (1:1). Trwała doskonała...

Trener

Zbigniew Smółka
ocena
4.40 (97 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Młyński
ocena
4.83 (117 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
4.82 (105 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
4.68 (104 oceny)
Michał Janota
ocena
4.55 (104 oceny)
Frederik Helstrup
ocena
4.50 (96 ocen)
Adam Deja
ocena
4.43 (95 ocen)
Adam Marciniak
ocena
4.36 (95 ocen)
Christian Maghoma
ocena
4.30 (96 ocen)
Michał Nalepa
ocena
4.06 (95 ocen)
Adam Danch
ocena
3.71 (89 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
3.71 (89 ocen)
Aleksandyr Kolew
ocena
3.69 (95 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
3.65 (95 ocen)
Damian Zbozień
ocena
3.51 (99 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Nabil Aankour
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrij Bogdanow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Bohm
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Goran Cvijanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Danielak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Klimczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Sulewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Zarandia
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!
19.05 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia 3:0 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
14.05 (pt) godz.20:40 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Apklan Resovia LIVE!
08.05 (sob) godz.12:40 GKS Bełchatów 0:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.05 (nd) godz.16:00 Raków Częstochowa 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (śr) godz.17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Radomiak Radom 34 20 8 6 49:20 68
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 18 11 5 56:28 65
3 GKS Tychy 34 18 9 7 49:27 63
4 ARKA GDYNIA 34 17 9 8 51:32 60
5 ŁKS Łódź 34 17 7 10 59:41 58
6 Górnik Łęczna 34 15 11 8 47:30 56
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 49:36 51
8 Odra Opole 34 13 10 11 35:41 49
9 Widzew Łódź 34 11 13 10 30:36 46
10 Sandecja Nowy Sącz 34 12 9 13 42:50 45
11 Chrobry Głogów 34 12 8 14 34:45 44
12 Korona Kielce 34 11 8 15 31:46 41
13 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 32:46 37
14 GKS 1962 Jastrzębie 34 10 5 19 32:48 35
15 Stomil Olsztyn 34 9 8 17 31:48 35
16 Resovia 34 8 8 18 27:45 32
17 Zagłębie Sosnowiec 34 8 6 20 35:43 30
18 GKS Bełchatów 34 6 7 21 24:51 23

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 34 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 0:3 (0:1)
  • Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 0:0
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Apklan Resovia 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki