Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Huragan Morąg
(TYP 1) 7%[27]
Remis
(TYP X) 3%[12]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 90%[335]
 
30.10 wt
godz. 13:00
Huragan Morąg
0
:
1
Huragan Morąg - Arka Gdynia 0:1. Młyński dał awans do 1/8 finału Pucharu Polski Huragan Morąg - Arka Gdynia 0:1. Młyński dał awans do 1/8 finału Pucharu Polski LIVE! 30 października 2018 (148 opinii)

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Huragan Morąg 1:0 (0:0) i awansowała do 1/8...

Trener

Zbigniew Smółka
ocena
3.03 (31 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Młyński
ocena
4.44 (36 ocen)
Jan Łoś
ocena
4.07 (30 ocen)
Kacper Krzepisz
ocena
4.06 (31 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
3.78 (32 oceny)
Adam Deja
ocena
3.59 (29 ocen)
Dawid Sołdecki
ocena
3.38 (26 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
3.31 (29 ocen)
Adam Danch
ocena
3.23 (26 ocen)
Robert Sulewski
ocena
3.23 (31 ocen)
Michał Nalepa
ocena
3.18 (28 ocen)
Nabil Aankour
ocena
3.13 (30 ocen)
Andrij Bogdanow
ocena
2.71 (28 ocen)
Karol Danielak
ocena
2.63 (27 ocen)
Goran Cvijanović
ocena
2.00 (29 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Oskar Bohm
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Jankowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Janota
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Klimczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Christian Maghoma
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Marciniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Pavels Steinbors
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Zarandia
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.11 (nd) godz.12:40 Widzew Łódź typuj bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.12 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
06.12 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom typuj ARKA Gdynia
11.12 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów
21.11 (sob) godz.12:00 Apklan Resovia 1:2 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
18.11 (śr) godz.16:00 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Zagłębie Sosnowiec LIVE!
13.11 (pt) godz.16:00 ARKA Gdynia 1:2 bez publiczności GKS Bełchatów LIVE!
08.11 (nd) godz.16:00 Sandecja Nowy Sącz 1:5 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
04.11 (śr) godz.17:30 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 11 1 1 23:6 34
2 ŁKS Łódź 13 10 2 1 33:9 32
3 Górnik Łęczna 13 7 4 2 18:8 25
4 ARKA GDYNIA 13 7 3 3 23:11 24
5 Odra Opole 13 7 3 3 13:12 24
6 Radomiak Radom 13 6 4 3 18:13 22
7 GKS Tychy 13 5 5 3 18:13 20
8 Puszcza Niepołomice 13 5 5 3 15:15 20
9 Korona Kielce 13 5 3 5 12:17 18
10 Miedź Legnica 13 4 5 4 19:16 17
11 Widzew Łódź 13 4 4 5 10:15 16
12 Chrobry Głogów 13 4 3 6 16:22 15
13 GKS Bełchatów 13 4 4 5 9:12 14
14 Stomil Olsztyn 13 3 4 6 10:15 13
15 Zagłębie Sosnowiec 13 2 2 9 10:16 8
16 Resovia 13 2 2 9 9:21 8
17 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 1 10 9:23 7
18 Sandecja Nowy Sącz 13 0 3 10 7:28 3

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 13 kolejki:

  • Apklan Resovia - ARKA GDYNIA 1:2 (0:1)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź 2:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)
  • GKS Tychy - Miedź Legnica 0:2 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 1:2 (1:1)
  • GKS Bełchatów - Korona Kielce 0:1 (0:0)
  • ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 4:4 (3:1)
  • Odra Opole - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki
  • Puszcza - Bruk-Bet Termalica 0:0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki