Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 68%[262]
Remis
(TYP X) 19%[73]
Wygrywa
Wisła Płock
(TYP 2) 13%[51]
 
21.12 pt
godz. 18:00
3
:
3
Wisła Płock
Arka Gdynia - Wisła Płock od 0:2 do 3:3. Rollercoaster na zakończenie roku Arka Gdynia - Wisła Płock od 0:2 do 3:3. Rollercoaster na zakończenie roku LIVE! 21 grudnia 2018 (175 opinii)

Arka Gdynia zakończyła rok meczem przypominającym jazdę rollercoasterem....

Trener

Zbigniew Smółka
ocena
2.51 (61 ocen)

Zawodnicy

Michał Janota
ocena
3.62 (65 ocen)
Adam Deja
ocena
3.39 (62 oceny)
Pavels Steinbors
ocena
3.24 (63 oceny)
Luka Zarandia
ocena
3.20 (61 ocen)
Adam Danch
ocena
3.18 (57 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.92 (59 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.88 (58 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
2.86 (57 ocen)
Michał Nalepa
ocena
2.84 (63 oceny)
Jan Łoś
ocena
2.79 (52 oceny)
Mateusz Młyński
ocena
2.77 (60 ocen)
Luka Marić
ocena
2.56 (55 ocen)
Nabil Aankour
ocena
2.49 (57 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
2.48 (60 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Oskar Bohm
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Goran Cvijanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Danielak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Jankowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Christian Maghoma
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Sulewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia typuj Resovia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra typuj ARKA Gdynia
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów 0:5 ARKA Gdynia
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 13 10 2 1 27:9 32
2 Miedź Legnica 13 8 3 2 24:11 27
3 Korona Kielce 13 7 4 2 15:8 25
4 Sandecja Nowy Sącz 12 7 1 4 14:11 22
5 GKS Tychy 13 6 4 3 14:13 22
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 6 3 4 21:17 21
7 ARKA GDYNIA 13 6 2 5 21:13 20
8 ŁKS Łódź 12 6 2 4 16:12 20
9 Odra Opole 13 6 2 5 16:17 20
10 Chrobry Głogów 12 4 3 5 14:13 15
11 Resovia 13 4 3 6 14:15 15
12 Puszcza Niepołomice 13 4 2 7 13:19 14
13 Skra Częstochowa 12 3 4 5 7:13 13
14 GKS Katowice 13 2 6 5 17:26 12
15 Zagłębie Sosnowiec 13 2 4 7 12:19 10
16 Stomil Olsztyn 13 3 1 9 15:23 10
17 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 4 7 12:24 10
18 Górnik Polkowice 13 1 6 6 12:21 9

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 14 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Resovia (sobota, godz. 15)
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica
  • sobota
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa
  • niedziela
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź
  • poniedziałek
  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki