Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 37%[146]
Remis
(TYP X) 28%[109]
Wygrywa
Piast Gliwice
(TYP 2) 35%[135]
 
22.02 pt
godz. 18:00
1
:
2
Piast Gliwice
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:2. Michał Janota zmarnował karnego Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:2. Michał Janota zmarnował karnego wideo LIVE! 22 lutego 2019 (317 opinii)

Arka Gdynia przegrała u siebie z Piastem Gliwice 1:2 (0:2) i wiosną wciąż...

Trener

Zbigniew Smółka
ocena
1.47 (83 oceny)

Zawodnicy

Damian Zbozień
ocena
2.99 (82 oceny)
Dawid Sołdecki
ocena
2.83 (81 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
2.58 (81 ocen)
Luka Zarandia
ocena
2.54 (80 ocen)
Adam Danch
ocena
2.53 (79 ocen)
Goran Cvijanović
ocena
2.49 (75 ocen)
Nabil Aankour
ocena
2.47 (78 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
2.46 (82 oceny)
Adam Marciniak
ocena
2.46 (80 ocen)
Michał Nalepa
ocena
2.39 (82 oceny)
Luka Marić
ocena
2.37 (79 ocen)
Adam Deja
ocena
2.31 (78 ocen)
Michał Janota
ocena
2.25 (80 ocen)
Maksymilian Banaszewski
ocena
2.15 (78 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Agustín Baran
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rogelio Chavez
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kristjan Floki Finnbogason
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Christian Maghoma
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!
19.05 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia 3:0 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
14.05 (pt) godz.20:40 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Apklan Resovia LIVE!
08.05 (sob) godz.12:40 GKS Bełchatów 0:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.05 (nd) godz.16:00 Raków Częstochowa 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (śr) godz.17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Radomiak Radom 34 20 8 6 49:20 68
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 18 11 5 56:28 65
3 GKS Tychy 34 18 9 7 49:27 63
4 ARKA GDYNIA 34 17 9 8 51:32 60
5 ŁKS Łódź 34 17 7 10 59:41 58
6 Górnik Łęczna 34 15 11 8 47:30 56
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 49:36 51
8 Odra Opole 34 13 10 11 35:41 49
9 Widzew Łódź 34 11 13 10 30:36 46
10 Sandecja Nowy Sącz 34 12 9 13 42:50 45
11 Chrobry Głogów 34 12 8 14 34:45 44
12 Korona Kielce 34 11 8 15 31:46 41
13 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 32:46 37
14 GKS 1962 Jastrzębie 34 10 5 19 32:48 35
15 Stomil Olsztyn 34 9 8 17 31:48 35
16 Resovia 34 8 8 18 27:45 32
17 Zagłębie Sosnowiec 34 8 6 20 35:43 30
18 GKS Bełchatów 34 6 7 21 24:51 23

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 34 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 0:3 (0:1)
  • Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 0:0
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Apklan Resovia 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki