Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Korona Kielce
(TYP 1) 57%[178]
Remis
(TYP X) 23%[74]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 20%[62]
 
28.04 nd
godz. 15:30
Korona Kielce
0
:
2
Korona Kielce - Arka Gdynia 0:2. Zwycięstwo w "piłce wodnej" Korona Kielce - Arka Gdynia 0:2. Zwycięstwo w "piłce wodnej" LIVE! 28 kwietnia 2019 (199 opinii)

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe Koronę Kielce 2:0 (1:0) i nadal utrzymuje...

Trener

Jacek Zieliński
ocena
4.55 (73 oceny)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
5.40 (85 ocen)
Marko Vejinović
ocena
4.77 (77 ocen)
Adam Marciniak
ocena
4.52 (69 ocen)
Christian Maghoma
ocena
4.06 (64 oceny)
Tadeusz Socha
ocena
4.05 (66 ocen)
Damian Zbozień
ocena
4.00 (61 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
3.77 (62 oceny)
Michał Nalepa
ocena
3.77 (62 oceny)
Adam Danch
ocena
3.68 (57 ocen)
Nabil Aankour
ocena
3.50 (58 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
3.27 (56 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
2.53 (62 oceny)
Maksymilian Banaszewski
ocena
2.35 (60 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Rogelio Chavez
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Goran Cvijanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Janota
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Zarandia
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Puszcza Niepołomice LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów typuj ARKA Gdynia
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie typuj ARKA Gdynia
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
16.10 (sob) ŁKS Łódź ARKA Gdynia
20.09 (pon) godz.18:00 Skra Częstochowa 2:1 mecz w Gdyni ARKA Gdynia LIVE!
16.09 (czw) godz.18:00 GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia LIVE!
12.09 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy LIVE!
28.08 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole LIVE!
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice 2:1 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Korona Kielce 9 7 1 1 13:5 22
2 Widzew Łódź 9 6 2 1 18:8 20
3 Sandecja Nowy Sącz 8 5 1 2 11:7 16
4 Miedź Legnica 8 4 3 1 11:5 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 4 3 2 13:10 15
6 GKS Tychy 9 4 3 2 8:8 15
7 ŁKS Łódź 9 4 2 3 14:11 14
8 Odra Opole 9 4 2 3 10:10 14
9 ARKA GDYNIA 9 4 1 4 14:11 13
10 Chrobry Głogów 9 3 2 4 10:8 11
11 Skra Częstochowa 8 3 2 3 7:8 11
12 Resovia 8 2 3 3 10:10 9
13 Górnik Polkowice 9 1 5 3 11:16 8
14 Puszcza Niepołomice 9 2 2 5 9:16 8
15 GKS 1962 Jastrzębie 9 1 4 4 7:13 7
16 GKS Katowice 9 1 4 4 11:19 7
17 Zagłębie Sosnowiec 9 1 3 5 11:14 6
18 Stomil Olsztyn 9 1 1 7 7:16 4

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 9 kolejki:

  • Skra Częstochowa - ARKA GDYNIA 2:1 (1:0) - mecz w Gdyni
  • GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • GKS Tychy - Widzew Łódź 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 2:2 (1:1)
  • Górnik Polkowice - GKS Katowice 1:1 (0:0)
  • Resovia - Miedź Legnica (nie odbył się ze względu na zły stan boiska)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki