Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 83%[349]
Remis
(TYP X) 10%[42]
Wygrywa
Zagłębie Sosnowiec
(TYP 2) 7%[30]
 
10.05 pt
godz. 18:00
2
:
0
Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:0. Kanonada przy ul. Olimpijskiej Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:0. Kanonada przy ul. Olimpijskiej wideo LIVE! 10 maja 2019 (285 opinii)

Arka Gdynia pokonała Zagłębie Sosnowiec 2:0 (0:0) na otwarcie 35. kolejki...

Trener

Jacek Zieliński
ocena
4.33 (60 ocen)

Zawodnicy

Luka Zarandia
ocena
4.59 (73 oceny)
Pavels Steinbors
ocena
4.47 (66 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
4.24 (68 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
4.21 (62 oceny)
Adam Marciniak
ocena
4.10 (63 oceny)
Marko Vejinović
ocena
3.95 (63 oceny)
Goran Cvijanović
ocena
3.82 (60 ocen)
Michał Nalepa
ocena
3.80 (65 ocen)
Adam Danch
ocena
3.73 (63 oceny)
Damian Zbozień
ocena
3.69 (65 ocen)
Adam Deja
ocena
3.62 (63 oceny)
Nabil Aankour
ocena
3.51 (59 ocen)
Michał Janota
ocena
2.66 (62 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Maksymilian Banaszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rogelio Chavez
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Norbert Hołtyn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Christian Maghoma
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna typuj ARKA Gdynia LIVE!
30.10 (pt) godz.17:00 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
08.11 (nd) godz.14:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj GKS Bełchatów
20.11 (pt) godz.19:05 Resovia typuj ARKA Gdynia
25.10 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Zagłębie Sosnowiec
17.10 (sob) godz.14:00 Stomil Olsztyn 1:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
10.10 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 ŁKS Łódź LIVE!
04.10 (nd) godz.15:00 Odra Opole 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (wt) godz.20:40 ARKA Gdynia 0:2 GKS Tychy LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ŁKS Łódź 8 7 1 0 20:4 22
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 7 0 1 14:3 21
3 Odra Opole 9 6 2 1 9:6 20
4 ARKA GDYNIA 8 4 3 1 13:5 15
5 Górnik Łęczna 6 4 2 0 10:2 14
6 GKS Tychy 8 4 2 2 11:6 14
7 Miedź Legnica 9 3 4 2 14:11 13
8 Puszcza Niepołomice 7 3 2 2 8:8 11
9 Widzew Łódź 9 3 2 4 7:12 11
10 Radomiak Radom 7 3 1 3 11:10 10
11 Stomil Olsztyn 9 2 4 3 7:9 10
12 Chrobry Głogów 8 2 3 3 9:12 9
13 Korona Kielce 8 2 3 3 6:11 9
14 Zagłębie Sosnowiec 8 2 1 5 8:7 7
15 GKS Bełchatów 9 2 3 4 4:10 7
16 Resovia 8 1 1 6 6:14 4
17 GKS 1962 Jastrzębie 8 0 1 7 4:15 1
18 Sandecja Nowy Sącz 9 0 1 8 5:21 1

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 9 kolejki:

  • Stomil Olsztyn - ARKA GDYNIA 1:1 (0:1)
  • Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (1:0)
  • GKS Tychy - Chrobry Głogów 4:0 (2:0)
  • Odra Opole - Radomiak Radom 1:1 (1:0)
  • Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0:0
  • Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 0:0
  • Mecze odwołane w związku z zarażeniami wirusem SARS-CoV-2 w zespołach gospodarzy:
  • ŁKS Łódź - Korona Kielce
  • Zagłębie Sosnowiec - Resovia

Aktualna kadra Arki