Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Raków Częstochowa
(TYP 1) 46%[170]
Remis
(TYP X) 24%[90]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 30%[112]
 
14.09 sob
godz. 15:00
Raków Częstochowa
2
:
0
Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:0. Trwa wyjazdowa niemoc Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:0. Trwa wyjazdowa niemoc LIVE! 14 września 2019 (205 opinii)

Arka Gdynia przegrała w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa 0:2 (0:1) w 8....

Trener

Jacek Zieliński
ocena
1.79 (70 ocen)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
2.92 (76 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
2.62 (74 oceny)
Michał Nalepa
ocena
2.60 (75 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.46 (71 ocen)
Christian Maghoma
ocena
2.46 (74 oceny)
Adam Deja
ocena
2.28 (69 ocen)
Jan Łoś
ocena
2.24 (71 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.22 (73 oceny)
Davit Skhirtladze
ocena
2.21 (72 oceny)
Mateusz Stępień
ocena
2.07 (55 ocen)
Marko Vejinović
ocena
2.04 (74 oceny)
Maciej Jankowski
ocena
1.97 (71 ocen)
Marcin Budziński
ocena
1.96 (73 oceny)
Fabian Serrarens
ocena
1.67 (73 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Kamil Antonik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Azer Busuladzić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fernando Garcia Puchades Nando
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Samuel Araujo Fernandez Samu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

06.12 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom typuj bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
12.12 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia typuj bez publiczności Chrobry Głogów
03.12 (czw) godz.12:00 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
29.11 (nd) godz.12:40 Widzew Łódź 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
21.11 (sob) godz.12:00 Apklan Resovia 1:2 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
18.11 (śr) godz.16:00 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Zagłębie Sosnowiec LIVE!
13.11 (pt) godz.16:00 ARKA Gdynia 1:2 bez publiczności GKS Bełchatów LIVE!
08.11 (nd) godz.16:00 Sandecja Nowy Sącz 1:5 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
04.11 (śr) godz.17:30 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 12 2 1 25:6 38
2 ŁKS Łódź 16 10 2 4 36:17 32
3 Górnik Łęczna 15 8 4 3 21:10 28
4 ARKA GDYNIA 15 8 3 4 25:13 27
5 Radomiak Radom 14 7 4 3 20:13 25
6 Miedź Legnica 16 6 6 4 29:23 24
7 GKS Tychy 15 6 6 3 20:14 24
8 Odra Opole 14 7 3 4 15:16 24
9 Korona Kielce 15 6 3 6 13:18 21
10 Stomil Olsztyn 16 5 5 6 16:18 20
11 Puszcza Niepołomice 15 5 5 5 15:19 20
12 Widzew Łódź 15 5 4 6 13:18 19
13 Chrobry Głogów 15 5 3 7 18:25 18
14 GKS Bełchatów 16 4 4 8 12:19 14
15 GKS 1962 Jastrzębie 15 4 1 10 14:26 13
16 Zagłębie Sosnowiec 15 3 2 10 13:18 11
17 Resovia 14 2 2 10 9:22 8
18 Sandecja Nowy Sącz 14 1 3 10 9:28 6

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 16 kolejki:

  • Radomiak - ARKA GDYNIA (niedziela, godz. 12:40)
  • Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 2:2 (2:2)
  • GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów 3:2 (2:2)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:0 (1:0)
  • Chrobry Głogów - Apklan Resovia
  • niedziela
  • Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
  • Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
  • GKS Tychy - Odra Opole
  • poniedziałek
  • Widzew Łódź - Korona Kielce

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki