Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 1) 58%[211]
Remis
(TYP X) 20%[73]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 22%[79]
 
27.10 nd
godz. 15:00
Śląsk Wrocław
2
:
1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1. Gole po prezentach Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1. Gole po prezentach LIVE! 27 października 2019 (304 opinie)

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:2 (0:1), dla którego...

Trener

Aleksandar Rogić
ocena
2.19 (70 ocen)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
2.79 (75 ocen)
Davit Skhirtladze
ocena
2.78 (74 oceny)
Jakub Wawszczyk
ocena
2.74 (73 oceny)
Christian Maghoma
ocena
2.63 (73 oceny)
Adam Marciniak
ocena
2.50 (74 oceny)
Azer Busuladzić
ocena
2.47 (74 oceny)
Marko Vejinović
ocena
2.37 (75 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
2.35 (71 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.25 (71 ocen)
Kamil Antonik
ocena
2.22 (69 ocen)
Michał Nalepa
ocena
2.19 (72 oceny)
Maciej Jankowski
ocena
2.00 (71 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Budziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Samuel Araujo Fernandez Samu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Serrarens
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
20.11 (sob) Zagłębie Sosnowiec ARKA Gdynia
27.11 (sob) Chrobry Głogów ARKA Gdynia
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 14 10 3 1 29:11 33
2 Miedź Legnica 14 8 4 2 24:11 28
3 Korona Kielce 14 7 5 2 17:10 26
4 Sandecja Nowy Sącz 13 8 1 4 16:12 25
5 ARKA GDYNIA 14 7 2 5 23:13 23
6 GKS Tychy 14 6 5 3 14:13 23
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 6 4 4 23:19 22
8 ŁKS Łódź 13 6 3 4 18:14 21
9 Odra Opole 14 6 3 5 18:19 21
10 Chrobry Głogów 13 4 4 5 14:13 16
11 Resovia 14 4 3 7 14:17 15
12 GKS Katowice 14 3 6 5 18:26 15
13 Skra Częstochowa 13 3 5 5 7:13 14
14 Puszcza Niepołomice 14 4 2 8 13:20 14
15 Zagłębie Sosnowiec 14 2 5 7 14:21 11
16 GKS 1962 Jastrzębie 14 2 5 7 14:26 11
17 Stomil Olsztyn 14 3 1 10 16:25 10
18 Górnik Polkowice 14 1 7 6 14:23 10

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 14 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Resovia 2:0 (2:0)
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce 2:2 (1:0)
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (2:0)
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki