Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 45%[152]
Remis
(TYP X) 27%[93]
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 2) 28%[93]
 
13.12 pt
godz. 18:00
2
:
1
Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2:1. Pierwszy raz dwa zwycięstwa z rzędu w sezonie Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2:1. Pierwszy raz dwa zwycięstwa z rzędu w sezonie wideo LIVE! 13 grudnia 2019 (189 opinii)

Arka Gdynia pokonała Zagłębie Lubin 2:1 (1:1) na otwarcie 19. kolejki...

Trener

Aleksandar Rogić
ocena
4.61 (82 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Młyński
ocena
4.92 (92 oceny)
Maciej Jankowski
ocena
4.84 (90 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
4.79 (94 oceny)
Luka Marić
ocena
4.47 (85 ocen)
Christian Maghoma
ocena
4.36 (88 ocen)
Adam Deja
ocena
4.28 (83 oceny)
Michał Nalepa
ocena
4.18 (88 ocen)
Marcin Budziński
ocena
4.15 (84 oceny)
Damian Zbozień
ocena
3.89 (83 oceny)
Adam Danch
ocena
3.82 (79 ocen)
Adam Marciniak
ocena
3.80 (83 oceny)
Azer Busuladzić
ocena
3.38 (76 ocen)
Fabian Serrarens
ocena
2.61 (83 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Kamil Antonik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Kopczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fernando Garcia Puchades Nando
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Samuel Araujo Fernandez Samu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Davit Skhirtladze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marko Vejinović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!
19.05 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia 3:0 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
14.05 (pt) godz.20:40 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Apklan Resovia LIVE!
08.05 (sob) godz.12:40 GKS Bełchatów 0:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.05 (nd) godz.16:00 Raków Częstochowa 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (śr) godz.17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Radomiak Radom 34 20 8 6 49:20 68
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 18 11 5 56:28 65
3 GKS Tychy 34 18 9 7 49:27 63
4 ARKA GDYNIA 34 17 9 8 51:32 60
5 ŁKS Łódź 34 17 7 10 59:41 58
6 Górnik Łęczna 34 15 11 8 47:30 56
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 49:36 51
8 Odra Opole 34 13 10 11 35:41 49
9 Widzew Łódź 34 11 13 10 30:36 46
10 Sandecja Nowy Sącz 34 12 9 13 42:50 45
11 Chrobry Głogów 34 12 8 14 34:45 44
12 Korona Kielce 34 11 8 15 31:46 41
13 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 32:46 37
14 GKS 1962 Jastrzębie 34 10 5 19 32:48 35
15 Stomil Olsztyn 34 9 8 17 31:48 35
16 Resovia 34 8 8 18 27:45 32
17 Zagłębie Sosnowiec 34 8 6 20 35:43 30
18 GKS Bełchatów 34 6 7 21 24:51 23

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 34 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 0:3 (0:1)
  • Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 0:0
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Apklan Resovia 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki