Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Górnik Łęczna
(TYP 1) 45%[114]
Remis
(TYP X) 30%[77]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 25%[63]
 
21.10 śr
godz. 17:40
Górnik Łęczna
2
:
0
Górnik Łęczna - Arka Gdynia 2:0. Rezerwowi przypieczętowali drugą porażkę w sezonie Górnik Łęczna - Arka Gdynia 2:0. Rezerwowi przypieczętowali drugą porażkę w sezonie LIVE! 21 października 2020 (225 opinii)

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:2 (0:0) w zaległym...

Trener

Ireneusz Mamrot
ocena
1.75 (59 ocen)

Zawodnicy

Daniel Kajzer
ocena
2.13 (60 ocen)
Adam Danch
ocena
2.04 (56 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.03 (59 ocen)
Juliusz Letniowski
ocena
1.92 (60 ocen)
Adam Deja
ocena
1.90 (59 ocen)
Łukasz Soszyński
ocena
1.89 (61 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
1.88 (59 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
1.88 (58 ocen)
Kamil Mazek
ocena
1.86 (59 ocen)
Szymon Drewniak
ocena
1.85 (60 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
1.81 (59 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
1.80 (59 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
1.71 (58 ocen)
Artur Siemaszko
ocena
1.68 (57 ocen)
Rafał Wolsztyński
ocena
1.61 (57 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Bartosz Boniecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Chmielnicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kwiecień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Skręta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Soboczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Tomczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrzej Witan
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Łabojko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.11 (nd) godz.12:40 Widzew Łódź typuj bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.12 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
06.12 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom typuj ARKA Gdynia
11.12 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów
21.11 (sob) godz.12:00 Apklan Resovia 1:2 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
18.11 (śr) godz.16:00 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Zagłębie Sosnowiec LIVE!
13.11 (pt) godz.16:00 ARKA Gdynia 1:2 bez publiczności GKS Bełchatów LIVE!
08.11 (nd) godz.16:00 Sandecja Nowy Sącz 1:5 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
04.11 (śr) godz.17:30 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 11 0 1 23:6 33
2 ŁKS Łódź 13 10 2 1 33:9 32
3 Górnik Łęczna 13 7 4 2 18:8 25
4 ARKA GDYNIA 13 7 3 3 23:11 24
5 Odra Opole 13 7 3 3 13:12 24
6 Radomiak Radom 13 6 4 3 18:13 22
7 GKS Tychy 13 5 5 3 18:13 20
8 Puszcza Niepołomice 12 5 4 3 15:15 19
9 Korona Kielce 13 5 3 5 12:17 18
10 Miedź Legnica 13 4 5 4 19:16 17
11 Widzew Łódź 13 4 4 5 10:15 16
12 Chrobry Głogów 13 4 3 6 16:22 15
13 GKS Bełchatów 13 4 4 5 9:12 14
14 Stomil Olsztyn 13 3 4 6 10:15 13
15 Zagłębie Sosnowiec 13 2 2 9 10:16 8
16 Resovia 13 2 2 9 9:21 8
17 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 1 10 9:23 7
18 Sandecja Nowy Sącz 13 0 3 10 7:28 3

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 13 kolejki:

  • Apklan Resovia - ARKA GDYNIA 1:2 (0:1)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź 2:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)
  • GKS Tychy - Miedź Legnica 0:2 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 1:2 (1:1)
  • GKS Bełchatów - Korona Kielce 0:1 (0:0)
  • ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 4:4 (3:1)
  • Odra Opole - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki
  • Puszcza - Bruk-Bet Termalica (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki