• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 85%[206]
Remis
(TYP X) 7%[15]
Wygrywa
Chrobry Głogów
(TYP 2) 8%[20]
 
26.05 czw
godz. 20:45
0
:
2
Chrobry Głogów
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 0:2. Baraż przegrany. Awansu nie będzie Arka Gdynia - Chrobry Głogów 0:2. Baraż przegrany. Awansu nie będzie LIVE! 26 maja 2022 (532 opinie)

Arka Gdynia przegrała u siebie z Chrobrym Głogów 0:2 (0:1) w półfinałowym...

Trener

Ryszard Tarasiewicz
ocena
1.97 (91 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Stępień
ocena
2.79 (91 ocen)
Christian Aleman
ocena
2.73 (91 ocen)
Kacper Krzepisz
ocena
2.52 (88 ocen)
Olaf Kobacki
ocena
2.20 (89 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
2.11 (84 oceny)
Martin Dobrotka
ocena
2.09 (85 ocen)
Adam Deja
ocena
2.08 (89 ocen)
Sebastian Milewski
ocena
2.05 (85 ocen)
Hubert Adamczyk
ocena
2.05 (87 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
2.04 (91 ocen)
Michał Bednarski
ocena
2.02 (83 oceny)
Mateusz Kuzimski
ocena
1.90 (87 ocen)
Fabian Hiszpański
ocena
1.85 (81 ocen)
Gordan Bunoza
ocena
1.68 (94 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Karol Czubak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elhadji Pape Djibril Diaw
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Kajzer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kasjan Lipkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Haris Memić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Molenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Leonid Otczenaszenko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Sasin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Szczerbal
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jerzy Tomal
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Zmorzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.02 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia typuj Stal Rzeszów LIVE!
01.03 (pt) godz.20:30 GKS Tychy typuj ARKA Gdynia
08.03 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Wisła Kraków
17.03 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia typuj Odra Opole
30.03 (sob) Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia
17.02 (sob) godz.17:30 Polonia Warszawa 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
16.12.2023 (sob) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Górnik Łęczna LIVE!
11.12.2023 (pon) godz.18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
07.12.2023 (czw) godz.21:00 ARKA Gdynia 0:1 Lech Poznań LIVE!
02.12.2023 (sob) godz.15:00 GKS Katowice 1:1 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 GKS Tychy 21 13 1 7 28:22 40
2 Arka Gdynia 20 11 4 5 31:20 37
3 Motor Lublin 20 11 2 7 27:24 35
4 Lechia Gdańsk 20 10 5 5 29:18 35
5 Wisła Kraków 21 9 7 5 40:24 34
6 Odra Opole 21 10 4 7 24:20 34
7 Wisła Płock 21 9 6 6 30:28 33
8 Miedź Legnica 20 8 8 4 30:20 32
9 Górnik Łęczna 20 7 10 3 20:18 31
10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 21 7 7 7 34:28 28
11 GKS Katowice 20 7 6 7 29:24 27
12 Znicz Pruszków 20 8 2 10 16:22 26
13 Stal Rzeszów 20 6 5 9 27:31 23
14 Chrobry Głogów 20 6 4 10 20:33 22
15 Polonia Warszawa 21 5 4 12 25:33 19
16 Resovia 20 5 4 11 21:36 19
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 3 8 9 16:29 17
18 Zagłębie Sosnowiec 20 2 5 13 14:31 11

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Wyniki 21 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Stal Rzeszów (niedziela, godz. 12:40)
  • Znicz Pruszków - LECHIA GDAŃSK (niedziela, godz. 15)
  • Miedź Legnica - Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
  • Wisła Kraków - GKS Tychy 0:1 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:2 (0:1)
  • Wisła Płock - GKS Katowice 2:1 (1:1)
  • Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
  • niedziela
  • Resovia - Zagłębie Sosnowiec
  • poniedziałek
  • Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
  • Mecz zaległy z 18. kolejki
  • Katowice - Miedź (wtorek)
  • Mecz zaległy z 17. kolejki
  • Podbeskidzie - Motor (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki