• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Kolejarz Stróże
(TYP 1) 9%[45]
Remis
(TYP X) 12%[63]
Wygrywa
ARKA GDYNIA
(TYP 2) 79%[399]
 
18.05 nd
godz. 12:30
Kolejarz Stróże
3
:
2
Arka przegrała w debiucie trenera Rzepki Arka przegrała w debiucie trenera Rzepki LIVE! 18 maja 2014 (350 opinii)

Piotr Rzepka w debiucie szkoleniowym w Arce nie odmienił oblicza drużyny. Co...

Trener

Krzysztof Sobieraj
ocena
2.59 (54 oceny)

Zawodnicy

Kamil Juraszek
ocena
3.03 (58 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
3.02 (59 ocen)
Bartosz Ślusarski
ocena
2.82 (56 ocen)
Paweł Oleksy
ocena
2.76 (55 ocen)
Marcin Radzewicz
ocena
2.67 (55 ocen)
Michał Szromnik
ocena
2.57 (53 oceny)
Paweł Wojowski
ocena
2.40 (52 oceny)
Arkadiusz Aleksander
ocena
2.37 (60 ocen)
Piotr Tomasik
ocena
2.28 (54 oceny)
Tomasz Jarzębowski
ocena
2.15 (54 oceny)
Ihor Tyszczenko
ocena
2.12 (52 oceny)
Adrian Budka
ocena
2.11 (53 oceny)
Radosław Pruchnik
ocena
2.09 (54 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Bach
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Cichocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Cienciała
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Souza Couto Glauber
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Kowalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Koziara
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kędra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Miszczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Rzuchowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Sulewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Szubert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.07 (pon) godz.19:00 Stal Rzeszów typuj Arka Gdynia
29.07 (pon) godz.20:30 Arka Gdynia typuj ŁKS Łódź
02.06 (nd) godz.18:00 ARKA Gdynia 1:2 Motor Lublin LIVE!
30.05 (czw) godz.20:40 ARKA Gdynia 4:2 Odra Opole LIVE!
26.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 0:1 GKS Katowice LIVE!
19.05 (nd) godz.20:30 LECHIA Gdańsk 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
12.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 1:0 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
03.05 (pt) godz.20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:2 Resovia LIVE!
24.04 (śro) godz.18:00 Znicz Pruszków 2:0 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela końcowa

Piłka nożna - Betclic I liga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Lechia Gdańsk
2 GKS Katowice
3 Arka Gdynia
4 Motor Lublin
5 Górnik Łęczna
6 Odra Opole
7 Wisła Płock
8 Miedź Legnica
9 GKS Tychy
10 Wisła Kraków
11 Stal Rzeszów
12 Chrobry Głogów
13 Znicz Pruszków
14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15 Polonia Warszawa
16 Resovia
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Zagłębie Sosnowiec
  • Bezpośredni awans do ekstraklasy
  • LECHIA GDAŃSK, GKS Katowice (dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego), Motor Lublin (po barażach)
  • Baraże
  • Finał
  • ARKA GDYNIA - Motor Lublin 1:2 (1:0)
  • Półfinały
  • ARKA GDYNIA - Odra Opole 4:2 (2:1)
  • Motor Lublin - Górnik Łęczna 0:0 karne 4:2
  • Degradacja do II ligi
  • Resovia, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec (trzy najsłabsze drużyny sezonu zasadniczego)
  • Awans z II ligi
  • Pogoń Siedlce, Kotwica Kołobrzeg (bezpośrednio), Stal Stalowa Wola (po barażach)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki