• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 92%[460]
Remis
(TYP X) 5%[24]
Wygrywa
Puszcza Niepołomice
(TYP 2) 3%[14]
 
21.05 śro
godz. 19:45
3
:
2
Puszcza Niepołomice
Arka przepłynęła Puszczę po horrorze Arka przepłynęła Puszczę po horrorze LIVE! 21 maja 2014 (169 opinii)

Ten mecz układał się Arce jak po grudzie. Gospodarze od 32. minuty grali w...

Trener

Krzysztof Sobieraj
ocena
3.85 (66 ocen)

Zawodnicy

Paweł Wojowski
ocena
4.24 (76 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
4.23 (73 oceny)
Michał Szubert
ocena
4.19 (78 ocen)
Bartosz Ślusarski
ocena
4.06 (70 ocen)
Maciej Koziara
ocena
4.02 (64 oceny)
Kamil Juraszek
ocena
3.94 (65 ocen)
Robert Sulewski
ocena
3.71 (68 ocen)
Mateusz Cichocki
ocena
3.63 (59 ocen)
Paweł Oleksy
ocena
3.61 (70 ocen)
Michał Rzuchowski
ocena
3.46 (65 ocen)
Michał Szromnik
ocena
3.18 (65 ocen)
Marcin Radzewicz
ocena
3.17 (64 oceny)
Adrian Budka
ocena
2.10 (69 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Arkadiusz Aleksander
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Bach
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Cienciała
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Souza Couto Glauber
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Jarzębowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Kowalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kędra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Miszczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Pruchnik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Tomasik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ihor Tyszczenko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.05 (czw) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Odra Opole LIVE!
26.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 0:1 GKS Katowice LIVE!
19.05 (nd) godz.20:30 LECHIA Gdańsk 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
12.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 1:0 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
03.05 (pt) godz.20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:2 Resovia LIVE!
24.04 (śro) godz.18:00 Znicz Pruszków 2:0 ARKA Gdynia LIVE!
21.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 2:0 Wisła Płock LIVE!
12.04 (pt) godz.20:30 Motor Lublin 2:2 ARKA Gdynia LIVE!
05.04 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia 2:1 Chrobry Głogów LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Lechia Gdańsk 34 21 5 8 60:34 68
2 GKS Katowice 34 18 8 8 68:35 62
3 Arka Gdynia 34 18 8 8 52:34 62
4 Motor Lublin 34 16 8 10 49:42 56
5 Górnik Łęczna 34 14 13 7 35:29 55
6 Odra Opole 34 15 8 11 42:32 53
7 Wisła Płock 34 14 9 11 46:46 51
8 Miedź Legnica 34 13 12 9 52:36 51
9 GKS Tychy 34 16 3 15 43:47 51
10 Wisła Kraków 34 13 11 10 62:50 50
11 Stal Rzeszów 34 14 6 14 53:60 48
12 Chrobry Głogów 34 11 9 14 35:49 42
13 Znicz Pruszków 34 12 6 16 34:44 42
14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 10 11 13 56:52 41
15 Polonia Warszawa 34 8 11 15 41:50 35
16 Resovia 34 9 7 18 39:60 34
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 4 11 19 26:59 23
18 Zagłębie Sosnowiec 34 2 10 22 21:55 16

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Wyniki 34 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - GKS Katowice 0:1 (0:1)
  • Miedź Legnica - LECHIA GDAŃSK 4:1 (1:1)
  • Odra Opole - Znicz Pruszków 2:0 (1:0)
  • Wisła Płock - Resovia 1:2 (0:1)
  • Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (2:0)
  • Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)
  • Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3 (0:0)
  • GKS Tychy - Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
  • Stal Rzeszów - Polonia Warszawa 1:2 (1:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki