• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
11.06 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 13:26 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.06 (sob) g.13:00
ARKA Gdynia 57:26 Posnania przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.05 (nd) g.15:00
ARKA Gdynia 30:17 Edach Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.05 (nd) g.16:00
Juvenia Kraków 52:28 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.05 (nd) g.14:00
ARKA Gdynia 22:22 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (nd) g.16:00
Awenta Pogoń Siedlce 32:20 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 19:45 Up Fitness Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.04 (nd) g.15:30
Orkan Sochaczew 48:26 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 26:28 Master Pharm Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (nd) g.13:00
ARKA Gdynia 27:8 Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (nd) g.14:00
Posnania 24:37 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (nd) g.12:30
Edach Budowlani Lublin 36:29 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (sob) g.15:00
LECHIA Gdańsk 30:26 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 53:8 Awenta Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (sob) g.18:00
UpFitness Skra Warszawa 24:24 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.08 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 11:33 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.08 (sob) g.12:00
Master Pharm Łódź 32:17 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orkan Sochaczew
2 OGNIWO SOPOT
3 Up Fitness Skra Warszawa
4 LECHIA GDAŃSK
5 Edach Budowlani Lublin
6 Master Pharm Łódź
7 ARKA GDYNIA
8 Juvenia Kraków
9 Awenta Pogoń Siedlce 
10 Posnania Poznań
  • Mecz o trzecie miejsce:
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 6:26 (6:6)
  • Finał:
  • OGNIWO SOPOT - Orkan Sochaczew 16:17 (10:10)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 21.08.2022 godz. 14:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

93%

100 typowań

x

0%

0 typowań

2

7%

7 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 18 36 77.8%
2. Wojteks 23 18 33 72.2%
3. PIOTR Radelski 17 33 70.6%
4. Piotr Fritza 18 33 66.7%
5. Roman Sutkowski 17 32 64.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »