• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
26.04 (nd) g.13:30
LOTOS PKO BP Gdynia 73:58 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (pt) g.18:00
KSSSE AZS PWSZ Gorzów 65:64 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (czw) g.18:15
KSSSE AZS PWSZ Gorzów 74:81 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.04 (nd) g.13:30
LOTOS PKO BP Gdynia 59:54 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.04 (sob) g.16:00
LOTOS PKO BP Gdynia 86:74 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.04 (sob) g.16:15
Wisła Can Pack Kraków 42:60 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.03 (nd) g.16:30
LOTOS PKO BP Gdynia 81:60 Wisła Can Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (sob) g.16:00
LOTOS PKO BP Gdynia 78:57 Wisła Can Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (wt) g.18:00
Utex ROW Rybnik 57:77 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (nd) g.16:00
Wisła Can-Pack Kraków 62:60 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (śro) g.18:00
LOTOS PKO BP Gdynia 78:56 ŁKS Siemens AGD Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (czw) g.18:00
LOTOS PKO BP Gdynia 80:58 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.02 (sob) g.15:00
Finepharm AZS KK Jelenia Góra 59:71 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (czw) g.16:30
Utex ROW Rybnik 45:72 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.02 (sob) g.16:00
LOTOS PKO BP Gdynia 78:69 INEA AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.02 (śro) g.18:30
Cukierki Odra Brzeg 56:74 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.02 (sob) g.18:30
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 61:72 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.02 (pt) g.18:00
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 86:64 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.02 (czw) g.18:00
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 91:44 Finepharm AZS KK Jelenia Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.02 (sob) g.16:00
LOTOS PKO BP Gdynia 88:64 Duda Leszno przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (śro) g.18:30
mecz pucharowy Fenerbahce
po dogrywce
79:76 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (pt) g.18:30
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 63:60 Fenerbahce Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (wt) g.18:30
mecz pucharowy Fenerbahce Stambuł 87:83 LOTOS PKO BP
po dogrywce
przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (czw) g.18:00
PTK Aflofarm Pabianice 39:81 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (śro) g.18:00
mecz pucharowy ZVVZ USK Praga 69:64 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.12 (sob) g.16:00
LOTOS PKO BP Gdynia 94:69 MUKS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (śro) g.18:00
mecz pucharowy Jolly JBS Sibenik 72:79 LOTOS PKO
po dogrywce
przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (sob) g.18:00
Energa Toruń 66:72 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (czw) g.17:30
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 86:62 Union Hainaut Basket przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.11 (sob) g.19:00
LOTOS PKO BP Gdynia 72:61 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (czw) g.14:00
mecz pucharowy UMMC Jekaterinburg 69:51 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (nd) g.18:30
LOTOS PKO BP Gdynia 72:63 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (czw) g.17:30
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 59:85 Ros Casares Walencja przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (nd) g.18:30
ŁKS Siemens AGD Łódź 60:89 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (czw) g.17:30
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 71:57 ZVVZ USK Praga przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (nd) g.18:30
CCC Polkowice 70:85 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (czw) g.17:30
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 79:76 Jolly JBS Sibenik przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (nd) g.14:00
LOTOS PKO BP Gdynia 62:75 Finepharm AZS KK Jelenia Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (czw) g.20:30
mecz pucharowy Union Hainaut Basket Valenciennes 85:82 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (nd) g.18:40
Inea AZS Poznań 75:84 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (czw) g.17:30
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 71:82 UMMC Jekaterinburg przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.10 (sob) g.15:00
LOTOS PKO BP Gdynia 94:69 Cukierki Odra Brzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (śro) g.20:30
mecz pucharowy Ros Casares Walencja 93:51 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (sob) g.18:00
PKM Duda Leszno 53:84 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (śro) g.17:30
LOTOS PKO BP Gdynia 89:73 PTK Aflofarm Pabianice przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (sob) g.15:00
LOTOS PKO BP Gdynia 79:62 Utex ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.09 (nd) g.17:00
MUKS Poznań 57:60 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (sob) g.19:00
mecz pucharowy LOTOS PKO BP Gdynia 47:62 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (śro) g.17:30
LOTOS PKO BP Gdynia 70:68 Energa Katarzynki Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.09 (nd) g.17:00
PWSZ Gorzów
dogrywka 83:76
69:69 LOTOS PKO BP Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
Końcowa tabela sezonu 2008/09
1 Lotos PKO BP Gdynia
2 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
3 Wisła Can Pack Kraków
4 CCC Polkowice
5 Energa Toruń
6 INEA AZS Poznań
7 Utex Row Rybnik
8 PKM Duda Super Pol Leszno
9 MUKS Poznań
10 ŁKS Siemens AGD Łódź
11 Cukierki Odra Brzeg
12 Finepharm AZS KK Jelenia Góra
13 PTK Aflofarm Vicard Pabianice
Ćwierćfinały
Lotos PKO BP Gdynia
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Wisła Can Pack Kraków
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
CCC Polkowice
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Utex ROW Rybnik
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Energa Toruń
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Duda Super Pol Leszno
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
INEA AZS Poznań
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Lotos PKO BP Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Wisła Can Pack Kraków
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
Lotos PKO BP Gdynia
zwycięzca półfinału 1
4
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
zwycięzca półfinału 2
1

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 27.02.2024 godz. 20:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

99%

89 typowań

x

0%

0 typowań

2

1%

1 typowanie

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Zdzisław Werner 30 73 83.3%
2. Marek Węgrzynowski 29 66 79.3%
3. Miś Beżuś 29 64 79.3%
4. Radosław Dymkowski 30 64 76.7%
5. Barbara Werner 30 64 73.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »