Terminarz

Sezon:
17.04 (nd) g.14:00
mecz pucharowy TTT Ryga 81:67 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.13:30
mecz pucharowy Tsmoki Mińsk 78:87 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.20:00
BASKET 90 Gdynia 68:70 MKS Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (śr) g.17:45
MKS Polkowice 64:47 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (sob) g.18:00
BASKET Gdynia 88:83 MKK Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (wt) g.18:30
Artego Bydgoszcz 82:67 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (śr) g.18:00
BASKET Gdynia 71:62 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (pt) g.17:00
BASKET Gdynia 80:90 MKS Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.02 (nd) g.18:00
Pszczółka AZS UMCS Lublin 72:54 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (czw) g.18:00
BASKET 90 Gdynia 76:74 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.01 (sob) g.16:00
BASKET 90 Gdynia 69:59 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 71:65 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (śr) g.18:00
BASKET Gdynia 62:47 MUKS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (nd) g.13:30
mecz pucharowy BASKET Gdynia 69:68 Tsmoki Mińsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (sob) g.17:30
mecz pucharowy BASKET Gdynia 101:74 Olimpia Grodno przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.12 (nd) g.18:00
Widzew Łódź 59:99 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (śr) g.18:00
BASKET Gdynia 54:87 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.12 (nd) g.17:00
BASKET Gdynia 87:78 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (nd) g.17:00
MKK Siedlce 77:91 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.11 (nd) g.12:45
mecz pucharowy 1182 Tallin 64:69 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (sob) g.17:15
mecz pucharowy Astana Tiger 71:67 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (sob) g.17:45
MKS Polkowice 59:45 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (sob) g.15:30
BASKET Gdynia 69:56 Pszczółka AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (pt) g.18:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 60:66 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (sob) g.18:00
Energa Toruń 69:78 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (sob) g.18:00
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 61:68 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.19:30
BASKET Gdynia 63:76 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (śr) g.16:00
MUKS Poznań 78:79 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (nd) g.11:30
mecz pucharowy Horizont Mińsk 67:68 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (sob) g.14:30
mecz pucharowy TTT Ryga 77:75 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (pt) g.15:00
mecz pucharowy Kibirkstis Wilno 68:62 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (śr) g.17:30
BASKET Gdynia 82:79 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.09 (sob) g.15:30
Wisła Can-Pack Kraków 84:49 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 Wisła Can-Pack Kraków
2 Artego Bydgoszcz
3 Ślęza Wrocław
4 MKS Polkowice
5 Basket Gdynia
6 Pszczółka AZS UMCS Lublin
7 Energa Toruń
8 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
9 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
10 Widzew Łódź
11 MKK Siedlce
12 JTC Pomarańczarnia MUKS
  • Ćwierćfinały:
  • Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2-0
  • Wisła Can-Pack Kraków - Energa Toruń 2-0
  • Ślęza Wrocław - Pszczółka AZS UMCS Lublin 2-0
  • MKS Polkowice - Basket 90 Gdynia 2-0
  • Półfinały:
  • Artego Bydgoszcz - MKS Polkowice 3-0
  • Wisła Can-Pack Kraków - Ślęza Wrocław 3-2
  • Finał:
  • Artego Bydgoszcz - Wisła Can-Pack Kraków 0-3
  • Mecz o 3. miejsce:
  • Ślęza Wrocław - MKS Polkowice 2-0
Ćwierćfinały
Artego Bydgoszcz
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
MKS Polkowice
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Wisła Can-Pack Kraków
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Ślęza Wrocław
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
BASKET 90 GDYNIA
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Energa Toruń
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Pszczółka AZS UMCS Lublin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Artego Bydgoszcz
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
MKS Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Ślęza Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
Artego Bydgoszcz
zwycięzca półfinału 1
0
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 19.01.2021 godz. 16:00

LDLC ASVEL Lyon
:
VBW ARKA Gdynia
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

93%

148 typowań

x

0%

0 typowań

2

7%

11 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Bartosz Borkowski 18 46 100%
2. Renata Koczyńska 18 46 100%
3. Radosław Kalkowski 18 44 100%
4. Sławek Surkont 18 44 100%
5. Katarzyna Ziembicka 18 44 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »