• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
14.04 (sob) g.12:00
SPÓJNIA Gdynia 18:28 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.04 (śro) g.18:00
SPÓJNIA Gdynia 26:43 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (pt) g.17:00
Meble Wójcik Elbląg 24:23 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (wt) g.18:00
Górnik Zabrze 34:20 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.03 (czw) g.18:00
SPÓJNIA Gdynia 26:28 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (sob) g.18:00
Stal Mielec 38:38
karne: 2:1
SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (nd) g.16:00
KPR Legionowo 21:20 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.03 (śro) g.18:00
mecz pucharowy SPÓJNIA Gdynia 30:33 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (wt) g.18:30
PGE Vive Kielce 46:27 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.02 (wt) g.18:00
SPÓJNIA Gdynia 19:33 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (czw) g.18:00
SPÓJNIA Gdynia 27:34 Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (sob) g.18:30
Gwardia Opole 33:24 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (nd) g.16:00
Sandra Spa Pogoń Szczecin 33:27 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.01 (śro) g.19:00
mecz pucharowy Gwardia Koszalin 27:36 SPÓJNIA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (nd) g.18:00
SPÓJNIA Gdynia 26:29 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.01 (wt) g.18:30
SPÓJNIA Gdynia 22:32 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (sob) g.17:00
SPÓJNIA Gdynia 22:34 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.12 (wt) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 27:23 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (sob) g.14:00
SPÓJNIA Gdynia 32:28 Meble Wójcik Elbląg przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (śro) g.18:30
Piotrkowianin 39:32 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (wt) g.19:00
SPÓJNIA Gdynia 27:46 PGE Vive Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.11 (czw) g.18:00
Zagłębie Lubin 36:26 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (pt) g.17:00
SPÓJNIA Gdynia 31:35 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (sob) g.18:00
Azoty Puławy 40:25 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (wt) g.18:00
SPÓJNIA Gdynia 30:37 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.10 (śro) g.19:00
SPÓJNIA Gdynia 31:34 KPR Legionowo przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (sob) g.18:30
MKS Kalisz 22:21 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (sob) g.14:00
SPÓJNIA Gdynia 24:18 Sandra Spa Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (sob) g.18:00
Chrobry Głogów 38:25 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.09 (sob) g.17:00
MMTS Kwidzyn 32:27 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.09 (sob) g.19:00
SPÓJNIA Gdynia 25:28 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.09 (sob) g.18:00
Orlen Wisła Płock 39:23 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 28 10 1 1 16 732:828 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 28 8 0 2 18 817:862 26
11 Piotrkowianin 28 8 1 0 19 744:873 26
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 28 4 0 2 21 746:884 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 28 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Corotop Gwardia Opole 31:29 (18:13)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Piotrkowianin 29:21 (16:9)
  • Zagłębie Lubin - Zepter Legionowo 37:36 (14:13, karne: 4:3)
  • play-off
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 40:25 (22:8)
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 34:33 (19:19)
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 21:20 (8:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz
Ćwierćfinały
PGE Vive Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
78
Azoty Puławy
4 miejsce po rundzie zasadniczej
52
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
73
Górnik Zabrze
3 miejsce po rundzie zasadniczej
49
Energa MKS Kalisz
8 miejsce po rundzie zasadniczej
43
Chrobry Głogów
5 miejsce po rundzie zasadniczej
49
WYBRZEŻE GDAŃSK
7 miejsce po rundzie zasadniczej
57
Gwardia Opole
6 miejsce po rundzie zasadniczej
51
Półfinały
PGE Vive Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
72
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
65
Azoty Puławy
zwycięzca ćwierćfinału 2
61
Gwardia Opole
zwycięzca ćwierćfinału 4
54
Finał
PGE Vive Kielce
zwycięzca półfinału 1
66
Orlen Wisła Płock
zwycięzca półfinału 2
57

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt
9 Grupa Azoty Unia Tarnów 28 10 1 1 16 732:828 33
10 Corotop Gwardia Opole 28 8 3 2 15 755:802 32
11 Energa Wybrzeże Gdańsk 28 8 0 2 18 817:862 26
11 Piotrkowianin 28 8 1 0 19 744:873 26
12 Zagłębie Lubin 28 6 3 1 17 734:855 25
14 Zepter Legionowo 28 4 0 2 21 746:884 14

Po sezonie zasadniczym według systemu każdy z każdym mecz i rewanż osiem najlepszych drużyn awansowało do play-off, by systemem pucharowych wyłonić medalistów.
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 28 kolejki:

  • grupa spadkowa
  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Corotop Gwardia Opole 31:29 (18:13)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Piotrkowianin 29:21 (16:9)
  • Zagłębie Lubin - Zepter Legionowo 37:36 (14:13, karne: 4:3)
  • play-off
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 40:25 (22:8)
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 34:33 (19:19)
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 21:20 (8:11)
  • poniedziałek
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz

Najczęściej czytane