stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biegowa Sztafeta Firm

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na wydarzenie integrujące świat współczesny ze starożytną ideą kalos kagathos ("piękny i dobry"). W niedzielę 28 września br. na terenie Kampusu Akademii Wychowania Fizycznegoi Sportu w Gdańsku odbędzie się premierowa impreza sportowo-rekreacyjna Biegowa Sztafeta Firm.

Relacja z imprezy

W tym roku Sztafeta Firm zbiega się z uroczystymi obchodami 45-lecia AWFiS w Gdańsku. Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. Do udziału zapraszamy pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu. Firma może być reprezentowana przez dowolną liczbę drużyn.

Wybierz dystans i zarejestruj drużynę

4 x 2,5 km lub 4 x 5 km. Dobierz dystans do swoich możliwości i ambicji sportowych. W skład drużyny wchodzą cztery osoby. Może on być damski, męski lub mieszany w dowolnej konfiguracji. Opłata startowa od drużyny wynosi 300 zł netto i może być zaliczona bezpośrednio w koszty działalności.
Zarejestruj drużynę wypełniając formularz elektroniczny

Pokaż moc i siłę Waszej Firmy

Podczas biegu obowiązuje strój firmowy, który pozwoli na identyfikację wizualną Twojej Firmy. Może to być T-shirt z logotypem lub nazwą Firmy albo bardziej wyszukane przebranie. Wszystkie chwyty dozwolone, aby pokazać siłę, moc i zaskoczyć przeciwnika już na starcie. Przygotujcie też baner do umieszczenia na trasie biegu.

Piknik Firmowy

W pakiecie startowym każda drużyna otrzyma LunchBox z delikatesami i napojami. Po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym firmowym stole.

Biegam - wybieram - pomagam

Biegowa rywalizacja przedstawicieli firm i instytucji będzie spiritus movens dla realizacji projektów zgłoszonych do Konkursu przez pomorskie stowarzyszenia i fundacje. O tym, które projekty uzyskają wsparcie finansowe - grant w wysokości 10.000 zł - zadecydują uczestnicy Sztafety Firm w głosowaniu internetowym.

Radość, Zdrowie i Energia

Zarażajmy radością i energią. W q-pie siła! W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Patroni Sztafety Firm

TVP 3 Gdańsk, Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Agencja Rozwoju Pomorza, Pracodawcy Pomorza, Biznesnafali.pl

Dyrektor Sztafety Firm:
profesor Wojciech Ratkowski, Szef Katedry Lekkiej Atletyki AWFiS w Gdańsku.

Harmonogram imprezy:

- 9.00 - 13.00 - Odbiór pakietów startowych przez Kapitanów
-11.00 - 11.30 - Starty drużyn na dystans 4 x 2,5 km
-13.00 - 13.30 - Starty drużyn na dystans 4 x 5 km
-14.00 - Dekoracje zwycięzców 4 x 2,5 km
-17.00 - Dekoracje zwycięzców 4 x 5 km

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych biegaczy!

Obowiązuje limit 250 drużyn na każdy dystans.

Schemat trasy biegu
Schemat trasy biegu


KONKURS DLA POMORSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Do zdobycia grant w wysokości 10.000 zł na realizację projektu w konkursie przeprowadzanym przez organizatorów SZTAFETY FIRM.

Biegowa rywalizacja przedstawicieli firm i instytucji będzie spiritus movens dla realizacji projektów zgłoszonych do Konkursu przez pomorskie stowarzyszenia i fundacje. O tym, które projekty uzyskają wsparcie finansowe zadecydują uczestnicy Sztafety Firm w głosowaniu internetowym.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.sztafetafirm.org Wypełniony formularz należy przesłać mailowo do 9 lipca br. W I etapie konkursu zostanie wybranych 6 projektów. Uczestnicy sztafet będą oddawać swoje głosy w II etapie konkursu. Wybrane projekty będą prezentowane na stronie internetowej i funpagu Organizatora oraz promowane za pośrednictwem mediów.

Każdy projekt ma szansę zostać zauważonym. Do udziału w konkursie zachęca przejrzysta formuła, TRANSPARENTNOŚĆ przekazania i rozliczenia środków z przyznanego grantu oraz szeroka akcja promocyjna zwycięskich projektów wśród przedstawicieli pomorskiego biznesu.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
05.06 g.20.30
Górnik Zabrze
07.06 g.15.00
Śląsk Wrocław
09.06 g.18.00
Cracovia
10.06 g.20.30
Legia Warszawa
19.04 g.18.00
Polpharma Starogard Gdański
19.04 g.18.00
MKS Dąbrowa Górnicza
15.04
Stelmet Enea BC Zielona Góra
11.04 g.18.00
HydroTruck Radom
11.04 g.18.00
Anwil Włocławek