stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska 2018 - Zaspa

Wydarzenie w ramach

Święto Zaspy to cały dzień fantastycznej zabawy dla każdego mieszkańca Zaspy i okolic. Występy młodzieży, pokazy teatralne, stacje sportowe i stoiska z nagrodami, rywalizacja biegowa podczas 10 serii biegowych w różnych kategoriach wiekowych. Tak w dużym skrócie przedstawia się drugi etap Biegowego GP Dzielnic Gdańska na Zaspie połączony ze Świętem Zaspy.

Spotykamy się w tej dzielnicy Gdańska po raz szósty. Centrum imprezy, atrakcje związane ze świętem oraz trasa biegu przebiegać będą w pięknym Parku im Jana Pawła II.

Zapisywać można się poprzez stronę www.bieginadzielnicach.pl. Opłata wpisowa za jeden etap wynosi 10 zł (Pakiet Basic) oraz 30 zł w przypadku pakietu z koszulką. Mieszkańcy dzielnicy, w której odbywa się bieg pakiet Basic otrzymują za 0 zł. Opłata wpisowa w dniu startu dla wszystkich, w biurze zawodów wyniesie odpowiednio: 20 zł oraz 40 zł (Pakiet z koszulką). "Wszystkie biegi dziecięce i młodzieżowe pozostają bezpłatne. Naszą ideą, od początku organizowania Biegowego Grand Prix, było szerzenie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Gdańska, zwłaszcza tych najmłodszych" - mówi Katarzyna Sośniak organizator Biegowego GP Dzielnic Gdańska 2018 W każdym pakiecie startowym Biegu Głównego znajdować się będzie pamiątkowy medal, numer startowy, chip na elektroniczny pomiar czasu, ubezpieczenie, butelka wody, produkt SONKO, tuba 10 tabletek elektrolitów od Aktivion Sport, kupon na posiłek oraz kupon do konkursu. Dodatkowo, w zależności od pakietu koszulka Biegowego GP Dzielnic Gdańska.

Pakiet startowy w biegach młodzieżowych to pamiątkowy medal, numer startowy, ubezpieczenie, produkt SONKO, kupon do konkursu, butelka wody oraz kupon na posiłek. We wszystkich biegach i kategoriach prowadzone będą klasyfikacje całego cyklu. Na koniec najlepsze osoby zostaną uhonorowane pucharami i nagrodami. "Zmieniliśmy również punkt regulaminu dotyczący klasyfikacji generalnej. W tym roku, aby być sklasyfikowanym w cyklu, należy wziąć udział w 4 z 5 biegów, jednak do klasyfikacji liczyć się będą punkty z 4 najlepszych biegów." -mówi Katarzyna Sośniak organizator Biegowego GP Dzielnic Gdańska 2018.

Odbiór pakietów startowych przed GP Zaspa Młyniec:
8 czerwca - Galeria Zaspa - poziom 0 - godz. 17:00 - 20:00
9 czerwca - Centrum imprezy-Park im. Jana Pawła II - godz. 9:30 - 11:30 (dla Biegu Głównego 13:30)

Pula nagród wynosi 5 000 zł ! Do wygrania m.in. 10 koszulek technicznych Biegowego GP, pakiety od Galeria Zaspa, pakiety od sponsora głównego Budimex Nieruchomości, pakiety SONKO, bilety do kina Helios, pakiety nagród od Trefla, zaproszenia do Loopy's World, wejściówki do Pitstop Gdaosk, pakiety zniżkowe od Polar, wejściówki do Blokfit oraz wiele innych nagród.Do klasyfikacji brane są pod uwagę 4 najlepsze wyniki punktowe!

ZAPISY: https://elektronicznezapisy.pl/event/2605/groups.html


REGULAMIN: https://bieginadzielnicach.pl/?page_id=9933

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
22.02 g.15.00
Raków Częstochowa
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.20.30
Energa MKS Kalisz
21.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
20.02 g.18.00
Lyon Asvel
16.02 g.17.00
Podhale Nowy Targ
16.02 g.16.00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin