stat
Impreza już się odbyła

Biegun i OSP RW Gdynia dla WOŚP

Fundacja OCR Events (organizator takich imprez jak Biegun, Bieg Morskiego Komandosa czy StarChallenge) na terenie Kolibki Adventure Park Gdynia i nie tylko wraz ze Stowarzyszeniem OSP RW Gdynia zapraszają na wspólne granie w ramach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gdyni.



Przed nami kilka godzin atrakcji:
- Wspólna rozgrzewka dla wszystkich
- O godzinie 11:00 funkcjonalny/ ogólnorozwojowy trening dla dzieci
- O godzinie 13:00 funkcjonalny/ ogólnorozwojowy trening dla dorosłych
- Prezentacja przeszkód, które są pokonywane podczas biegów OCR
- Test sprawnościowy na przeszkodach OCR
- Test wytrzymałościowy na przeszkodach OCR
- Konkurs z nagrodami dla każdego uczestnika wyzwania

Ponadto:
- Prezentacja sprzętu wykorzystywanego w czasie działań ratowniczych - quad, skuter wodny
z platformą ratowniczą - możliwość wejścia na ww. pojazdy wraz ze zrobieniem sobie zdjęcia w stroju ratownika (kamizelka, kask),
- Samochód ratowniczy Jeep Grand Cherooke jako dalsze tło do działań wraz z zabezpieczeniem medycznym - deska ortopedyczna, zestaw r1, itd.,
- Prezentacja sprzętu do ratownictwa wysokościowego - liny, bloczki, karabinki, nosze, trójkąt ewakuacyjny,
- Możliwość przemieszczenia się wraz z ratownikiem na tyrolce ratowniczej,
- Stanowisko do wielobloków, czyli odrobina fizyki w praktyce - możliwość sprawdzenia się
w podnoszeniu własnego ciężaru ciała z wykorzystaniem automatycznej asekuracji,
- Możliwość wejścia po drabinie na wysokość 9m i zmierzenie się z lękiem wysokości,
- Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności ratowniczych i porównaniu się z innymi dzięki manekinom z system QCPR wraz z możliwością podłączenia AED

Spędź ten dzień aktywnie z nami!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Wstęp za min. 10 PLN wrzuconych do WOŚPowej puszki!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
Plebiscyt na Ligowca Roku 2018
18.01 g.17.00
Artego Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
18.01 g.18.30
Węglokoks Kraj Polonia Bytom
19.01 g.12.40
Anwil Włocławek
20.01 g.15.00
MKS Wieluń
20.01 g.17.00
PGE Orlik Opole
16.01 g.18.00
Greenyard Maaseik
14.01 g.19.00
Energa Toruń
14.01 g.19.00
Spójnia Stargard
13.01 g.16.00
PGE MKK Siedlce
13.01 g.16.00
AZS Koszalin