Biznesmeni pod siatką

19 października 2004 (artykuł sprzed 19 lat)
Drugą serię spotkań rozegrały zespoły rywalizujące w lidze siatkówki w ramach Trójmiejskiej Ligi Biznesu. Mecze odbywają się w sali III Liceum Ogolnokształcącego w Sopocie.

W pierwszym spotkaniu Wirtualna Polska tylko w pierwszym secie próbowała stawiać opór Europrojektowi. Wirtualni przegrali pierwszą partię do 19. W kolejnych było już gorzej. Drugi set Europrojekt wygrał do 12, a w ostatnim pozwolił rywalom ugrać o jeden punkt więcej. W zwycięskim zespole aż czterech zawodników zdobyło po dziesięć punktów. Byli to Radosław Leusz, Jacek Regus, Sebastian Kisiel i Tomasz Kołakowski.

Bardziej zacięta była rywalizacja w meczu Centrum Techniki Okrętowej z Intel Technology Poland. Pierwszą partię wygrał Intel. W drugiej lepsi byli okrętowcy. W decydującym secie górą był Intel.

Od dużych emocji zaczął się mecz BZ WBK z Nordea Bank Polska. W pierwszej partii bankowcy walczyli bardzo zacięcie. Zwycięsko z gry na przewagi wyszła Nordea. Zmęczony walką BZ WBK drugiego seta oddał za darmo zdobywając tylko pięć punktów. Trochę walki było w trzeciej odsłonie, ale również lepsi byli gracze Nordei.

Europrojekt Wirtualna Polska 3:0 (25:19, 25:12, 25:13), Centrum Techniki Okrętowej - Intel Technology Poland 1:2 (17:25, 25:20, 22:25), BZ WBK - Nordea Bank Polska 0:3 (28:30, 5:25, 19:25).

1. Europrojeky 2 6 6-0
2. Nordea 2 6 6-0
3. Wirtualna Polska 2 3 3-3
4. BZ WBK 2 2 2-4
5. Intel 2 2 2-4
6. Adlex 1 1 1-2
7. CTO 2 1 1-5
8. Young Digital Poland 1 0 0-3