Czas na brata

15 grudnia 2004 (artykuł sprzed 19 lat)
Po sukcesach Alicji i Katarzyny Kryczało na floretowych planszach, i to nie tylko w kraju, najwyraźniej nadchodzi era ich młodszego brata. Michał Kryczało (Atena Gdańsk) w turnieju o Puchar Elbudu we Wrocławiu zajął trzecie miejsce w kategorii młodzików.

Na planszach stawiło się 49 zawodniczek i 55 zawodników. Podopieczny Łukasza Szymańskiego podzielił trzecie miejsce z Rafałem Szwalbe (AZS AWF Warszawa). Piąty był jego kolega klubowy, Piotr Tuszkiewicz.

Po raz szósty w rywalizacji do lat 13 triumfował Maciej Włosek. W finale florecista Budowlanych Toruń pokonał Damiana Kopra (Warta Poznań).

W rywalizacji dziewcząt gdańszczanki znalazły się daleko poza czołówką. Wygrała Agnieszka Kajka (D'Artagnan Warszawa) przed Martą Hausman oraz Martyną Małoń (obie Budowlani Toruń) i Dagmarą Masłowską (Warta).

• A Ja...

A ja- moze ktos o mnie by napisal. Pomimo, ze jestem chwilowo nikim.

• 0 0

• Ja!!

Gdy walczyłam z rocznikiem 91 nie odnosiłam więkkszych sukcesów , alecz teraz wywalczam sobie puchary!Dlaczego nie piszecie o mnie?! Przyznaje iż Michał K. jest dobrym zawodnikiem i życze mu wielu sukcesów , ale jak bedzie za nim biegała , ta paskudna , niedorobiona i odrazająca Monika , która nadaje się jako antena satelitarna do domu wariatów , napewno nie zajdzie za daleko!