• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 96%[259]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 2) 4%[11]
 
15.05 sob
godz. 18:30
44
:
45
Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 44:45. Spóźniona pogoń żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 44:45. Spóźniona pogoń żużlowców LIVE! 15 maja 2021 (282 opinie)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało u siebie z Orłem Łódź 44:45. Pościg okazał...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.97 (139 ocen)

Zawodnicy

Jakub Jamróg
ocena
5.18 (153 oceny)
Wiktor Kułakow
ocena
4.99 (152 oceny)
Michał Gruchalski
ocena
3.15 (151 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
2.44 (150 ocen)
Piotr Gryszpiński
ocena
2.41 (150 ocen)
Alan Szczotka
ocena
2.29 (149 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
2.07 (150 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Lukas Fienhage
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża