• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 94%[229]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Arged Malesa Ostrów
(TYP 2) 6%[14]
 
31.05 pon
godz. 18:00
45
:
45
Arged Malesa Ostrów
Zdunek Wybrzeże - Arged Malesa 45:45. Żużlowcy wypuścili zwycięstwo z rąk Zdunek Wybrzeże - Arged Malesa 45:45. Żużlowcy wypuścili zwycięstwo z rąk LIVE! 31 maja 2021 (360 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk zremisowało na własnym torze z Arged Malesa Ostrów...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.35 (105 ocen)

Zawodnicy

Wiktor Kułakow
ocena
4.06 (109 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
3.28 (111 ocen)
Piotr Gryszpiński
ocena
2.99 (108 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
2.53 (108 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
2.47 (107 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
2.24 (108 ocen)
Alan Szczotka
ocena
2.17 (108 ocen)
Lukas Fienhage
ocena
1.63 (104 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża