• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(TYP 1) 21%[51]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 78%[187]
 
05.07 pon
godz. 20:15
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
59
:
31
Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 59:31. Kompromitacja żużlowców Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 59:31. Kompromitacja żużlowców LIVE! 5 lipca 2021 (132 opinie)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Abramczyk Polonią Bydgoszcz...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.21 (98 ocen)

Zawodnicy

Rasmus Jensen
ocena
2.40 (100 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
2.21 (100 ocen)
Wiktor Kułakow
ocena
1.72 (99 ocen)
Piotr Gryszpiński
ocena
1.67 (98 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
1.54 (99 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
1.48 (97 ocen)
Alan Szczotka
ocena
1.33 (96 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Lukas Fienhage
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża