• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 97%[252]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Unia Tarnów
(TYP 2) 3%[8]
 
15.08 nd
godz. 16:00
49
:
41
Unia Tarnów
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 49:41. Żużlowcy awansowali do play-off Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 49:41. Żużlowcy awansowali do play-off LIVE! 15 sierpnia 2021 (192 opinie)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrało u siebie z Unią Tarnów 49:41 w ostatniej...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
3.05 (125 ocen)

Zawodnicy

Piotr Gryszpiński
ocena
5.41 (151 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
5.40 (149 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
4.80 (147 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
4.49 (147 ocen)
Wiktor Kułakow
ocena
4.26 (149 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
3.51 (147 ocen)
Alan Szczotka
ocena
2.01 (149 ocen)
Drew Kemp
ocena
1.90 (144 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Lukas Fienhage
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża