• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Cellfast Wilki Krosno
(TYP 1) 72%[194]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 27%[72]
 
11.09 sob
godz. 16:00
Cellfast Wilki Krosno
55
:
35
Wilki Krosno -  Wybrzeże Gdańsk 55:35. Koniec sezonu. Żużlowcy na 4. miejscu Wilki Krosno - Wybrzeże Gdańsk 55:35. Koniec sezonu. Żużlowcy na 4. miejscu LIVE! 11 września 2021 (308 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Wilkami Krosno 35:55 w...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.59 (144 oceny)

Zawodnicy

Piotr Gryszpiński
ocena
3.54 (149 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
3.10 (147 ocen)
Wiktor Kułakow
ocena
2.64 (146 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
2.24 (147 ocen)
Alan Szczotka
ocena
2.18 (142 oceny)
Rasmus Jensen
ocena
2.17 (148 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
2.04 (148 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Lukas Fienhage
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kevin Juhl Pedersen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża