• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 1) 77%[179]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 22%[50]
 
28.05 sob
godz. 16:30
Orzeł Łódź
51
:
38
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38. Szybcy Lahti i Jensen nie wystarczyli Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38. Szybcy Lahti i Jensen nie wystarczyli LIVE! 28 maja 2022 (160 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrał na wyjeździe z Orłem Łódź 38:51 w meczu 7....

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.61 (98 ocen)

Zawodnicy

Timo Lahti
ocena
5.42 (106 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
5.24 (105 ocen)
Miłosz Wysocki
ocena
4.68 (105 ocen)
Jakub Jamróg
ocena
2.29 (100 ocen)
Kamil Marciniec
ocena
1.61 (95 ocen)
Adrian Gała
ocena
1.45 (102 oceny)
Wiktor Trofimow
ocena
1.17 (103 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Joergensen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Krzykowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Kułakow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża