• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Aforti Start Gniezno
(TYP 1) 63%[159]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 37%[94]
 
04.07 pon
godz. 18:00
Aforti Start Gniezno
41
:
49
Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 41:49. Ważne zwycięstwo, kontuzja Gały Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 41:49. Ważne zwycięstwo, kontuzja Gały LIVE! 4 lipca 2022 (165 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrał w wyjazdowym meczu z Aforti Startem Gniezno...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
4.02 (102 oceny)

Zawodnicy

Adrian Gała
ocena
5.83 (109 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
5.80 (109 ocen)
Timo Lahti
ocena
5.73 (109 ocen)
Wiktor Trofimow
ocena
4.59 (108 ocen)
Piotr Gryszpiński
ocena
4.44 (108 ocen)
Kamil Marciniec
ocena
2.56 (106 ocen)
Karol Żupiński
ocena
2.12 (107 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Jamróg
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Joergensen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Krzykowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Kułakow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Wysocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża