• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 33%[89]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(TYP 2) 66%[178]
 
17.07 nd
godz. 14:00
41
:
49
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 41:49. Rekord frekwencji na żużlu Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 41:49. Rekord frekwencji na żużlu LIVE! 17 lipca 2022 (196 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrał z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 41:49 w meczu...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
3.22 (72 oceny)

Zawodnicy

Rasmus Jensen
ocena
5.58 (81 ocen)
Timo Lahti
ocena
5.42 (83 oceny)
Wiktor Trofimow
ocena
4.16 (81 ocen)
Piotr Gryszpiński
ocena
3.74 (78 ocen)
Adrian Gała
ocena
3.03 (70 ocen)
Kamil Marciniec
ocena
2.80 (76 ocen)
Karol Żupiński
ocena
2.00 (78 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Jamróg
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Joergensen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Krzykowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Kułakow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Wysocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża