• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 9%[23]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Enea Falubaz Zielona Góra
(TYP 2) 90%[226]
 
20.08 nd
godz. 14:00
30
:
60
Enea Falubaz Zielona Góra
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Enea Falubaz Zielona Góra 30:60. Pogrom w ćwierćfinale Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Enea Falubaz Zielona Góra 30:60. Pogrom w ćwierćfinale LIVE! 20 sierpnia 2023 (251 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrał z Enea Falubazem Zielona Góra 30:60 w...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.68 (37 ocen)

Zawodnicy

Keynan Rew
ocena
3.64 (39 ocen)
Mads Hansen
ocena
3.63 (40 ocen)
Miłosz Wysocki
ocena
2.97 (39 ocen)
Daniel Kaczmarek
ocena
2.92 (38 ocen)
Michael Jepsen Jensen
ocena
2.27 (37 ocen)
Seweryn Orgacki
ocena
2.19 (37 ocen)
Norbert Kościuch
ocena
1.36 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Nicolai Klindt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kołak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Tyburski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża